Štvrtok, 01. jún 2023
Meniny má Žaneta | zajtra Xénia, Oxana

Vzácna návšteva na MsÚ v Prešove

Vo štvrtok 30. 3. 2023 navštívila Mestský úrad v Prešove prezidentka SR Zuzana Čaputová.

Vedenie mesta Prešov privítalo prezidentku SR Zuzanu Čaputovú pred Mestským úradom v Prešove v popoludňajších hodinách.

Prezidentka a primátor mesta Prešov František Oľha sa počas krátkeho pracovného stretnutia venovali energetickej kríze a jej dopadom na samosprávu a vo všeobecnosti financovaniu samospráv.

„Bolo to príjemné stretnutie. Pani prezidentka prejavila veľký záujem o zbieranie informácií zo samospráv v súvislosti s ich financovaním a energetickou krízou, keďže tieto témy vníma veľmi citlivo. Rozprávali sme sa o legislatívnych postupoch NR SR a o spôsobe, ako do budúcna predchádzať rôznym situáciám, ktoré by dostávali samosprávy do ťažkej finančnej pozície. A rovnako, aby nebolo nutné kompenzovať náklady na niektoré opatrenia, ale aby boli tieto opatrenia vopred so samosprávami prerokované, “ uviedol primátor mesta Prešov František Oľha.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK