Pondelok, 17. jún 2024
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

Veľkonočné nákupy, len zaplatiť pozabudol

V skúšobnej kabínke si tovar vložil do ruksaku a potom s ním prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia za tento nákup.

19 Prešovčan bol obvinený z trestného činu krádeže, ktorej sa dopustil včera (27.03.2023) popoludní v jednom z prešovských obchodných domov. Z predajnej plochy si mladý muž vybral rôzne druhy pečiva, mäsových výrobkov, alkoholu, sladkostí ako aj sladkých nápojov. 

V skúšobnej kabínke si tovar vložil do ruksaku a potom s ním prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia za tento nákup. Prešovčan smeroval k východu, kde bol zadržaný pracovníkom SBS. Mladý muž tak konal napriek tomu, že za obdobný čin už bol v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch postihnutý, bola mu uložená bloková pokuta.

 
Predveľkonočný zhon pri nakupovaní sa blíži každým dňom a preto je potrebné zvýšiť pozornosť na svoje tašky, kabelky, peňaženky či iné cenné veci, ktoré máme pri nakupovaní a ktoré v snahe čo najlepšie nakúpiť všetko čo potrebujeme nemajú našu dostatočnú pozornosť. Dávajme si v tomto nákupnom období pozor predovšetkým na miestach kde je väčšie množstvo ľudí a kde teda hrozí aj väčšie riziko krádeží. Nedajme zlodejom šancu tým, že nebudeme ostražití !

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK