Nedeľa, 23. jún 2024
Meniny má Sidónia | zajtra Ján

Ďalšie vykradnuté uzamykacie zariadenie

Bolo poškodené a vykradnuté aj ďalšie rovnaké zariadenia auto umyvárne na Ul. Volgogradskej, v Prešove.

Ako sme Vás včera (27.03.2023) v tlačových správach informovali, v Prešove došlo k dvom prípadom, kde boli vykradnuté samoobslužné uzamykacie zariadenia. V dobe od 25.03.203 do 26.03.2023 bolo takto poškodené a vykradnuté aj ďalšie rovnaké zariadenia auto umyvárne na Ul. Volgogradskej, v Prešove. Páchateľ poškodil uzamykacie zariadenia napájacej stanice vysokého tlaku a z nej ukradol finančnú hotovosť. Rovnakým spôsobom poškodil uzamykacie zariadenia štyroch samoobslužných vysávačov ako aj samoobslužného boxu na tepovanie. Vytrhol z nich kovové nádoby na mince. Presná škoda, ktorú páchateľ majiteľovi spôsobil krádežou ako aj poškodením samotných zariadení doposiaľ presne nebola vyčíslená.

 
Polícia aj v tomto prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s v trestným činom poškodzovanie cudzej veci. Na prípadoch intenzívne pracujú prešovskí policajti a vykonávajú potrebné úkony smerujúce k objasneniu týchto skutkov.

 
Polícia zároveň vyzýva prípadných svedkov, ktorí by mali informácie k uvedeným trestným činom, aby sa ohlásili na linku 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK