Pondelok, 04. marec 2024
Meniny má Kazimír | zajtra Fridrich

Ukradnutý bojler

Došlo k vlámaniu do unimobunky.

Na Obvodné oddelenie Policajného zboru Prešov – Sever včera (07.03.2023) predpoludním, oznámil 52 ročný miestny muž protiprávne konanie neznámeho páchateľa. Došlo k vlámaniu do unimobunky na Ul. K Starej tehelni, v Prešove.

Zlodej poškodil plechovú unimobunku tak aby vošiel dnu a ukradol elektrické tepelné teleso i elektrický prietokový bojler. Mestu Prešov tak vznikla škoda vo výške 250, -Eur. Polícia v prípade vedie trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže.

Mohlo by Vás zaujímať
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Krádež šperkov
Objasnené krádeže pivníc
Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.
Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím
Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK