Štvrtok, 30. november 2023
Meniny má Ondrej, Andrej | zajtra Edmund

Smrteľná dopravná nehoda v Prešove si vyžiadala život 52 ročnej chodkyne

Včera (20.02.2023) okolo 21-vej hodine došlo na Ul. Vranovskej, v Prešove k smrteľnej dopravnej nehode.

Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove v prípade začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenie. 

47 ročný vodič osobného vozidla z doposiaľ presne nezistených príčin na priechode pre chodcov narazil do 52 ročnej chodkyne, ktorá prechádzala cez priechod pre chodcov. Prešovčanka zraneniam, ktoré utrpela pri prevoze do nemocnice podľahla. 


Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške, jej výsledok vylúčil u neho prítomnosť alkoholu. Na miesto dopravnej nehody bol privolaný znalec z odboru dopravy. Presná príčina dopravnej nehody ako aj miera zavinenia jej účastníkov je predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Mohlo by Vás zaujímať
Zdravotná sestra v práci pod vplyvom alkoholu
Jej správanie vyvolávalo pochybnosti o jej spôsobilosti.
Vytrhol jej mobil a utiekol preč
Na Ul. Vajanského, v Prešove, 19 ročnej slečne muž vytrhol mobilný telefón z rúk a utiekol preč.
Výzva pre svedkov dopravnej nehody, Prešov, dňa 03.11.2023
V piatok (03.11.2023) krátko pred 17-tou hodinou došlo v Prešove, na Ul. A. G. Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného motorového vozidla zn. Citroen C4 a chodkyne.
Stratená peňaženka našla ,,nového „ majiteľa
V peňaženke bola aj finančná hotovosť vo výške 350, -Eur.
Kontroly odhalili nedostatky
PREŠOV - 08.11.2023: Colný úrad Prešov zistil v septembri a októbri pri kontrolách vo svojom obvode najviac porušení zákona o cestnej doprave. Ďalšie najčastejšie porušenia sa týkali zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice, najmä nezaevidovanie tržby podnikateľom do pokladnice.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK