Pondelok, 06. február 2023
Meniny má Dorota | zajtra Vanda

Na trase Lipany – Prešov pribudol nový ranný vlak

Od 16. januára 2023, počas rannej špičky v pracovných dňoch, premávajú vlaky na trase Lipany – Prešov v polhodinovom intervale. K existujúcim spojom pribudol jeden nový vlak s pravidelným odchodom z Lipian o 6:33 hod.

d 16.1.2023 odchádzajú vlaky z Lipian v smere do Prešova, počas rannej špičky, každú polhodinu. Vlakové spoje majú odchody z Lipian o 6:03 hod. , 6:33 hod. a 7:03 hod. Do Prešova prichádzajú o 6:38 hod. , 7:09 hod. a 7:38 hod. Novinkou je vlak s odchodom z Lipian o 6:33 hod. s ideálnym časom príchodu do Prešova pre ľudí, ktorí tu dochádzajú za prácou ako aj pre školákov. Vďaka tejto zmene sa zníži nápor cestujúcich na ostatné spoje a výrazne zvýši atraktivita verejnej dopravy.

Ministerstvo dopravy SR posilnením ranného vlakového spojenia medzi mestami Lipany a Prešov vyhovelo požiadavkám Prešovského samosprávneho kraja a IDS Východ k novému grafikonu vlakovej dopravy.

Mohlo by Vás zaujímať
Na Sekčovskej ulici pribudne prvý vyhradený jazdný pruh pre MHD
V Prešove už čoskoro vznikne prvý bus-pruh, ktorý zvýhodní MHD pred individuálnou automobilovou dopravou.
Dopravný podnik mesta Prešov zverejnil prehľad o účinnosti opatrení na preferenciu MHD
Mesto Prešov v spolupráci s Dopravným podnikom mesta Prešov prinieslo v uplynulom období viacero opatrení, ktoré majú dopomôcť k zvýšeniu presnosti a atraktivity mestskej hromadnej dopravy v Prešove. Vďaka elektronickému informačnému systému, ktorý je nainštalovaný vo vozidlách MHD, vám teraz môžeme priniesť jednoznačné fakty a čísla o efektivite jednotlivých opatrení.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK