Utorok, 07. február 2023
Meniny má Vanda | zajtra Zoja

Prešovské firmy modernizujú verejné osvetlenie v Tbilisi

Mesto Prešov prijalo minulý piatok (16. 12. 2022) návštevu v súvislosti s projektom modernizácie verejného osvetlenia v meste Tbilisi.

rimátor mesta Prešov privítal na pôde Mestského úradu v Prešove predstaviteľov dvoch prešovských firiem, ktoré zabezpečia moderné verejné osvetlenie v hlavnom meste Gruzínska, konateľa LED-SOLAR, s.r.o. Jaroslava Jaduša a riaditeľa SEAK, s.r.o. Heliodora Macka, a rovnako ekonomického riaditeľa MsÚ v Tbilisi Gaioza Talakvadzea a riaditeľa Tbilservice Group LTD Davida Pachuliu. V rámci tohto ambiciózneho projektu bude mať firma LED-SOLAR, s.r.o. v kompetencii dodávku svietidiel a SEAK, s.r.o. riadiaci systém verejného osvetlenia.

„Ide o výnimočný projekt strednej a východnej Európy, ktorý prinesie rozvoj investícií a prácu pre každého, kto sa tohto projektu zúčastní. Je úžasné, že dve prešovské firmy dokážu zabezpečiť verejné osvetlenie v metropole Gruzínska. Budem veľmi rád, ak takýchto firiem, šíriacich dobré meno nášho mesta, bude v budúcnosti len pribúdať, “ uviedol primátor mesta František Oľha.


Mohlo by Vás zaujímať
Vozidlový park DPMP sa rozšíri o 6 nových parciálnych trolejbusov
Začiatkom januára 2023 došlo k podpisu kúpnej zmluvy medzi Dopravným podnikom mesta Prešov, akciová spoločnosť a spoločnosťou Škoda Group na dodávku 6 kusov tzv. parciálnych trolejbusov. Tieto nové, 18-metrové, plne nízkopodlažné vozidlá sú vybavené trakčnými batériami, ktoré umožňujú jazdu aj mimo trolejového vedenia.
Colný úrad Prešov odviedol v roku 2022 do rozpočtu vyše 142 miliónov eur
Colný úrad Prešov odviedol na cle, DPH a spotrebných daniach za minulý rok do štátneho rozpočtu SR finančné prostriedky vo výške 142 131 652,44 eur. V porovnaní s minulým rokom ide o nárast vo výbere finančných prostriedkov vo výške viac ako 7,7 milióna eur.
Pri lúpeži v byte v Prešove dvaja páchatelia zbili muža.
K zločinu lúpeže došlo v piatok (03.02.2023) vo večerných hodinách v jednom z bytov na Ul. Tarasa Ševčenka, v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK