Sobota, 02. marec 2024
Meniny má Anežka | zajtra Bohumil, Bohumila

Na Sídlisku III v Prešove vznikol nový Fit park

Skvelá správa pre všetkých športovcov, ale aj tých, ktorí si radi udržiavajú svoju kondíciu. Na Sídlisku III v Prešove si môžu zašportovať vo Fit parku.

Nový Fit park vznikol pri rieke Torysa, na ulici Antona Prídavka (za ZŠ Prostějovská).

Na ploche 63 metrov štvorcových nájdu všetci nadšenci športu stroje, vďaka ktorým môžu posilňovať svalstvo a zlepšovať svoju kondíciu. Osadené boli tzv. korčule, stroj na veslovanie, orbitrek, stroj na cvičenie tlakov a príťahov v sede a lyže - twister.

Vo Fit parku sa môžu udržiavať fit už mladí ľudia vo veku od 15 rokov až po seniorov. Dopadová plocha je z mäkkej gumenej dlažby s hrúbkou 70 mm.

Na Sídlisku III v Prešove vyrástol nový Fit parkFit park doplnil už existujúce workoutové ihrisko so 17 stanoviskami na cvičenie, ktoré mesto Prešov postavilo vlani: https://bit.ly/3ViJkE5

V areáli sa nachádza aj lavička, odpadkový kôš, stojan na bicykle a infotabuľa s názornými ukážkami cvikov.

Stavbu realizovala spoločnosť FUN & PLAY s.r.o. Celková náklady boli vo výške 16 994,10 EUR. 


 

Mohlo by Vás zaujímať
3b HbL VÝCHOD: Jarná časť dostala zelenú!
Presne tri mesiace trval zimný spánok v mužskej regionálnej 3b Hokejbalovej lige VÝCHOD, no počasie sa snáď už umúdrilo a tak už nič nebránilo tomu, aby si hokejbalu chtivá partia opäť skrížila hokejky na ihriskách v Prešove a Trebišove.
Prešovskí volejbalisti upravili nepriaznivú bilanciu v nadstavbe
V sobotu pokračovala Niké Extraliga mužov zápasmi 5. kola druhej, tvz. nadstavbovej časti. V skupine o 1. -4. miesto privítali volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov na domácej palubovke hráčov Rieker UJS Komárno. Zverencom trénera Erika Digaňu sa v televíznom prenose podarilo ukončiť sériu troch prehier v rade a pred zaplnenou tribúnou sa tešili z výhry po dramatickom priebehu 3:2 (25:23, 18:25, 25:17, 16:25, 15:13).
ABC Cheerleaders zbierajú úspechy, získali už svoje prvé medaily
Športový klub ABC Cheerleaders v Prešove je zameraný na nový olympijský šport – športový cheerleading. Na východnom Slovensku ide zatiaľ o jediný klub zameraný na túto disciplínu. A dievčaá zbierajú už aj prvé úspechy - na súťaži Winter Cheer Open Slovakia získali striebro.
Mestskí poslanci schválili kandidatúru Prešova na Európske mesto športu 2025
Poslanci Mestského zastupiteľstva v Prešove schválili návrh kandidatúry mesta na titul Európskeho mesta športu pre rok 2025. Tento prestížny titul udeľuje nezisková organizácia ACES Europe, založená v roku 1999 sídliaca v Bruseli a uznaná Európskou komisiou.
Tatran Prešov postúpil do štvrťfinále Európskeho pohára EHF
Dokázali to! Hádzanári Tatrana Prešov postúpili do štvrťfinále Európskeho pohára EHF, keď v odvetnom stretnutí proti islandskému tímu FH Hafnarfjördur zmazali päťgólové manko z prvého súboja (30:35) a po víťazstve 31:23 (15:13) sa tešia z postupu medzi osem najlepších tímov celej súťaže.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK