Sobota, 02. marec 2024
Meniny má Anežka | zajtra Bohumil, Bohumila

Objasnená lúpež 87 ročného muža v Prešove

V stredu (21.09.2022) krátko pred 20-tou hodinou došlo k lúpežnému prepadnutiu 87 ročného muža.

Na základe tejto udalosti vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže. Páchateľ na Ul. Grešovej v Prešove, v podchode jedného z bytových domov pristúpil k staršiemu mužovi a sotil do neho.

Muž spadol na zem kde ho páchateľ pridržal, aby sa muž nemohol hýbať a prehľadal ho. Vzal mu peňaženku, v ktorej boli doklady i finančná hotovosť. Páchateľ potom z miesta činu ušiel! Napadnutý muž našťastie nebol zranený.

Polícia už dve hodiny po skutku zadržala osobu podozrivú zo spáchania tohto trestného činu, išlo o 43 ročného muža z Kendíc. Bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Na základe získanej dôkaznej situácie mu bolo vznesené obvinenie zo zločinu lúpeže. Obvinený muž sa násilím zmocnil cudzej veci na chránenej osobe. Ak sa mu vina preukáže, hrozí mu trest odňatia slobody na sedem až dvanásť rokov. Okresným vyšetrovateľom bol spracovaný podnet podanie návrhu na vzatie obvineného muža do väzby, s čím sa sudca stotožnil.

Mohlo by Vás zaujímať
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím
Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.
Objasnené krádeže pivníc
Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.
Opitý mladý vodič
Dychová skúška presiahla hodnotu 2,6 promile.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK