Štvrtok, 11. august 2022
Meniny má Zuzana | zajtra Darina

Prešov Karate Kids opäť bodovali na vrcholových slovenských súťažiach!

Začiatkom mája sa PRESOV KARATE KIDS z JUNIORU PREŠOV zúčastnili MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA KADETOV A JUNIOROV 2022, ktoré sa uskutočnili dňa 07.05.2022 v Bratislave.

So ziskom dvoch strieborných a 5 bronzových medailí, vrátane medailového umiestnenia družstva kadetiek v športovom zápase, mladí Prešovčania nesklamali očakávania trénerov. Aj napriek väčšej maródke v tíme JUNIORU, PRESOV KARATE KIDS potvrdili opäť chuť po víťazstvách a po súťažení. Viacerí zviedli tvrdé súboje s konkurenciou, ktorá bola na tomto vrcholovom podujatí ťažká. Nesklamali Melánia Laciová a Čonka, potešili Krajňák, Kašprišin, Jalowiczorová, Lachkovičová a aj Salaganičová v družstvách.

V uvedenom víkende, sa následne v nedeľu uskutočnilo v Bratislave aj 2.kolo SLOVENSKÉHO POHÁRA ŽIAKOV. Tu bodovalo a medaily bralo osem PRESOV KARATE KIDS, pričom presnejšie v rámci “medailo-zberu”, mladí Prešovčania získali 2 zlaté, 2 strieborné a 3 bronzové medaily. Aj napriek väčšej spomínanej maródke v tíme Prešovčanov, aj naše mladšie PRESOV KARATE KIDS, potvrdili opäť príslušnosť k slovenskej špičke, kde v svojich kategóriách, zviedli množstvo tvrdých súbojov. Potešili Maxim a Kryštof Baluchovci, Tobias a Christian Gerdovci, Vanessa Šucová a Anastasia Kopytko.

Poslednou májovou akciou pre mladých karatistov z Prešova, bol Memoriál Michala Bozogáňa, ktorý sa uskutočnil dňa 14.05.2022, v Košiciach. Uvedená súťaž mala už svoj 14. ročník, pričom súťaže sa zúčastnilo 33 klubov, z 5 štátov. Karate klub Junior Prešov, získal celkové 4.miesto v celkovom bodovaní všetkých klubov !! Celkový počet medailí získaných pre Prešovčanov v tvrdej konkurencii bol 1 zlatá, 4 strieborné a 7 bronzových medailí. [B][Dokopy tak PRESOV KARATE KIDS získali 12 medailí. Potešili Soňa Bdžochová, Tobias Gerda, Veronika Jalowiczorová, Lucia Kasenčáková, Marko Kašprišin, Melánia Laciová, Ingrid Salaganičová a aj 8- ročná ukrajinská bojovníčka v prešovskom kimone - Iryna Ushchapivska.
][B]

Mohlo by Vás zaujímať
Lucia Fecková z Prešov Panters so zlatom z Univerzitných Európskych Hier
Akademici športovci nezaháľajú ani v lete. Práve naopak, dni bez školy plne využívajú na tréningy. Ich fantastická forma sa preukázala aj na Univerzitných Európskych Hrách v Poľskej Lodzi, ktoré sa tento rok konajú od 17. do 30. júla.
Šachový sviatok v Prešove je opäť na obzore
V termíne od 4.8. do 8.8.2022 sa na ZŠ Šmeralova uskutoční už 15. ročník Medzinárodného šachového turnaja PREŠOV OPEN 2022, ktorý je zároveň aj neoficiálnym Krajským majstrovstvom v šachu jednotlivcov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK