Nedeľa, 03. júl 2022
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

Mladá vodička opitá narazila do stĺpu elektrického vedenia na Šafárikovej ulici v Prešove

Polícia neustále zaznamenáva prípady vodičov, ktorí neváhali a sadli si za volant pod vplyvom alkoholu. Ide o ľudí, ktorí svojím nezodpovedným správaním ohrozujú svoj život a zdravie ako aj životy ostatných účastníkov cestnej premávky

Len 28 ročná mladá žena z Kojatickej Doliny bola povereným príslušníkom Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove  obvinená  z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky spáchaného  v  súbehu s trestným činom poškodzovanie a ohrozovanie prevádzky všeobecne prospešného zariadenia.  

V pondelok (20.06.2022) pár minút pred polnocou  viedla  osobné vozidlo po Ul. Šafárikovej, v Prešove. Pri prejazde križovatkou sa  nevenovala  plne  vedeniu vozidla,  zišla mimo cestu  a narazila do stĺpov elektrického vedenia.   Jeden z nich vytrhla  zo základov, ostal  zachytený obručou o druhý stĺp.

Po náraze sa auto  vrátilo naspäť na komunikáciu  a  prešlo do protismeru.  Policajná  hliadka  po príchode na miesto  vodičku vyzvala ku kontrole. Bola  vykonaná aj dychová skúška, ktorej hodnota
presiahla 2 promile.  

Pri dopravnej nehode vznikla škoda na vozidle vo výške  cca 7.000, - Eur a na stĺpe elektrického vedenia cca 500, - Eur. 

Mladej žene bol zadržaný vodičský preukaz i  tabuľky s evidenčným číslom. Vodička bola umiestnená do cely policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
"Okradnuté“ masážne kreslá v Prešove
Včera (06.06.2022) popoludní na linku 158 40 ročný Popradčan oznámil, že došlo ku krádeži, v jednom z obchodných domov na Ul. Vihorlatskej, v Prešove.
Pomaľovaná zámková dlažba pred Prešovskou univerzitou
Včera (28.06.2022) bolo na políciu oznámené, že došlo k poškodeniu zámkovej dlažby v Prešove, pred Areálom VŠA Prešovskej univerzity, na Ul. 17. Novembra.
Prešovčanka na Sládkovičovej ulici nafúkala takmer 3 pomile
Prešovčanka vo veku 41 rokov bola obvinená z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.
Poškodených 7 motorových vozidiel
Na linku 158 bolo včera (29.06.2022) dopoludnia oznámené, že došlo k poškodeniu niekoľkých osobných motorových vozidiel, zaparkovaných na Ul. Tarasa Ševčenka, v Prešove.
Hasiči upozorňujú na zvýšené riziko požiarov
Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Prešove vyhlásilo čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov v okresoch Prešov a Sabinov, a to od 20.6.2022, od 10:00 hod. , až do odvolania.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK