Sobota, 02. júl 2022
Meniny má Berta | zajtra Miloslav

Mestský krytý bazén Delfín bude opäť prístupný pre verejnosť

Školský bazén Delfín na ZŠ Májové námestie bude po dlhšej prestávke opäť prístupný pre všetkých obyvateľov. Prvé verejné plávanie je naplánované už 13.6.2022.

Od pondelka 13. júna 2022 bude bazén Delfín opäť prístupný pre širokú verejnosť, a to 6 dní v týždni. Ide o bazén, ktorý je súčasťou ZŠ Májové námestie s recirkuláciou vody a vyrovnávacou nádržou s rozmermi 25 m x 12,5 m s hĺbkou 1,30 až 1,50 m a teplotou vody 27 ˚C. Návštevníci sa môžu tešiť aj na vynovenú bazénovú vaňu, v ktorej pribudla nová fólia na dne a na stenách.

Kapacita bazéna je 60 návštevníkov za 1 hod. Hodinový vstup do bazéna pre dospelú osobu bude stáť 3 eurá, zľavnený vstup bude za 2 eurá. Návštevníci budú mať možnosť zakúpiť si aj permanentku na 10 hodín za 25 eur, respektíve zľavnenú permanentku za 15 eur. Bližšie informácie nájdete v cenníku v prílohe.

Otváracie hodiny pre verejnosť v termíne od 13.6. do 18.6.2022 nájdete v prílohe. Otváracie hodiny počas ďalších týždňov budú zverejňované priebežne na FB stránke školy:

https://www.facebook.com/zsmajovenampo/

 

***

Základná škola Májové námestie prešla v rokoch 2013 až 2015 rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá bola financovaná prostredníctvom eurofondov. Zrekonštruovaných bolo 10 pavilónov, vrátane bazéna, v celkovom objeme viac ako 1,7 milióna eur. Nakoľko išlo o eurofondový projekt, bazén bol počas monitorovacieho obdobia po ukončení rekonštrukcie pre verejnosť zatvorený.


 

Mohlo by Vás zaujímať
Traja Prešovčania medzi top kickboxermi sezóny
Sobota 20. mája sa v Trnave niesla v znamení majstrovstiev Slovenska v kickboxe, kde sa opäť predviedli aj Prešovskí Panteri.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK