Nedeľa, 03. júl 2022
Meniny má Miloslav | zajtra Prokop

Bajkalská ulica bude dva dni uzavretá, obmedzenia sa týkajú aj MHD

V termíne od 1.6. do 2.6.2022 (streda a štvrtok), v čase od 7:00 hod. do 20:00 hod. je naplánovaná úplná uzávierka cesty na Bajkalskej ulici (pri kotolni). V uvedených časoch počas dvoch dní bude obmedzená aj premávka MHD.

Na Bajkalskej ulici v Prešove bude v stredu 1.6. a vo štvrtok 2.6.2022 realizovaná priečna rozkopávka pre uloženie teplovodu. Práce si vyžiadajú úplnú uzávierku ulice počas oboch dní v čase od 7:00 hod. do 20:00 hod.

Z dôvodu uzávierky cesty bude v rovnakom termíne obmedzená aj premávka MHD:

  • linka 5 bude celodenne premávať na Dúbravu, výnimkou je spoj s odchodom o 6:50 hod., ktorý pôjde štandardne z Bajkalskej ulice,
  • linky 12 a 43 pôjdu po obchádzke cez Tomášikovu a Bajkalskú ulicu,
  • linka N2 bude premávať bez obmedzení - v noci bude umožnený prejazd autobusu cez Bajkalskú ulicu,
  • školský spoj S pôjde po obchádzke cez Bajkalskú a Tomášikovu ulicu, z Tomášikovej ulice však prejde na konečnú Sídlisko III a obslúži zastávku Sídlisko III namiesto Bajkalskej. Zo zastávky Sídlisko III pokračuje tento autobus ďalej ako linka 17.

Obmedzenia a zmeny v premávke MHD budú platiť len 1.6. a 2.6.2022, v časoch od 7:00 hod. do 20:00 hod.


 

Mohlo by Vás zaujímať
Hlavná ulica bude cez víkend 4 hodiny uzavretá, MHD bude premávať po obchádzkovej trase
Hlavná ulica v Prešove bude v sobotu 11.6.2022, v čase od 19:00 do 23:00 hod. , kompletne uzavretá pre automobilovú a autobusovú dopravu. Všetky linky MHD budú v uvedenom čase presmerované na obchádzkovú trasu.
Tri linky MHD prechádzajú na prázdninový režim
Dopravný podnik mesta Prešov pristúpi od 13.6.2022 k mimoriadnej zmene režimu premávky troch liniek. Cieľom tohto opatrenia je predísť neplánovaným výpadkom spojov z dôvodu nedostatku vodičov MHD.
Radnica apeluje na používateľov zdieľaných bicyklov, aby sa správali zodpovedne. Úmyselné poškodenie bicykla môže vyjsť páchateľa draho
Mesto Prešov v spolupráci so spoločnosťou ANTIK Telecom s.r.o. v roku 2021 úspešne uviedlo do prevádzky zdieľané bicykle, ktoré prispievajú k zvýšeniu mobility obyvateľov a zároveň podporujú Prešovčanov vo využívaní alternatívnych možností prepravy. Verejné bicykle sa postupne tešia čoraz väčšej obľube a radnica preto počíta s ich prevádzkou aj v budúcnosti. Mesto však zároveň vyzýva všetkých používateľov, aby tieto bicykle nepoškodzovali a v prípade ak ľudia spozorujú podozrivú manipuláciu so zdieľaným bicyklom, aby neváhali kontaktovať políciu.
Prešovská MHD prechádza od 1. júla na prázdninový režim
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že s príchodom letných prázdnin bude aj prešovská MHD premávať podľa cestovného poriadku platného pre prázdniny.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK