Sobota, 28. máj 2022
Meniny má Viliam | zajtra Vilma

Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine

Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.

Muži sa spoločne dohodli a v nedeľu (08.05.2022) v noci sa vlámali do budovy traťového obvodu Lipany, na Ul. Železničnej, pri železničnej stanici Lipany. Vyhli plech na vstupných dverách budovy, rozbili časť dverí a cez tento otvor vošli dnu. Ich cieľom bolo vziať alkohol, no boli na mieste činu prichytení policajnou hliadkou Obvodného oddelenia Policajného zboru Lipany.

Nakoľko nestihli nič odcudziť, pre železničnú spoločnosť vznikla škoda len na poškodenom zariadení. Muži boli na mieste obmedzení na osobnej slobode, dvaja z nich boli po vykonaní potrebných procesných úkonov prepustení na slobodu a na ďalších dvoch poverený príslušník spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvinených do väzby.

Títo muži sa nachádzajú v cele policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Objasnená lúpež v Prešove
V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.
Opitý nabúral a odišiel
Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinili včera prešovskí policajti 54 ročného muža z Prešova.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK