Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Objasnená lúpež v Prešove

V piatok (29.04.2022) v nočných hodinách došlo v Prešove na Ul. V. Clementisa k lúpežnému prepadnutiu muža z obce Drienica.

Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci zločinu lúpeže, spáchaného formou spolupáchateľstva. Vo dvore bytového domu na chodníku vznikla slovná hádka medzi Drienovčanom a dvomi mužmi. Jeden z nich ho udrel do oka, muž spadol na zem, kde ho obaja opakovane kopali. Vraj ho budú biť dovtedy, pokiaľ im nedá všetky svoje veci. Napadnutý muž v strachu o svoj život a zdravie útočníkom odovzdal mobilný telefón a peňaženku aj s dokladmi. Zranenia napadnutého muža si vyžiadajú dobu liečenia do 7 dní, škodu na ukradnutých veciach muž vyčíslil na 200, - Eur. Dôkazná situácia v tomto prípade umožnila vzniesť obvinenie dvom mužom, Prešovčanom vo veku 20 a 21 rokov. Obaja muži boli na druhý deň (30.04.2022) dopoludnia zadržaní a boli umiestnení do cely policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Nestihli nič odniesť, boli prichytení pri čine
Štyria muži vo veku 22 až 25 rokov pochádzajúci z obce Lipany boli obvinení z trestného činu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK