Streda, 08. február 2023
Meniny má Zoja | zajtra Zdenko

Prešovskí Panteri doma s 11 zlatými medailami

V sobotu 2.4. mali prešovskí Panteri šancu predviesť sa hneď dvakrát. Okrem im typického víťazenia na tatami sa teraz ukázali aj ako organizátori. V spolupráci so Slovenským zväzom kickboxu totiž pripravili 3. kolo Open Ligy a podarilo sa im to na jednotku.

Na ZŠ Šrobárovej sa ukázalo dovedna 22 klubov s takmer 140 fightermi. Panteri pod vedením Jozefa Kolozsyho samozrejme súpera zdolávali kde sa dalo. To vynieslo 13 zápasníkom 23 medailí, z toho 11 zlatých, a po 6 zo strieborných aj bronzových.

Najviac prispeli do zbierky Lucia Feckova v kick light a light contact do 60kg, v rovnakých disciplínach Martin Gurka do 42kg, Stela Levická do 50kg a Miroslava Potocká do 60kg. Všetci si zo súťaže odniesli po dve absolútne víťazstvá.

Zvyšné zlatá pridali Peter Anderko v light contact do 63kg, Rastislav Hric v kick light do 69kg a Diana Obcovičová v Point Fighting. Všetci traja si odniesli ešte po jednom striebre.

O zvyšné úspechy sa postarali Samuel Kokoška s bronzom v light contact do 63kg, Artem Luchyk so striebrom v light contact do 28kg a bronzom v kick light do 28kg, Tomáš Mašlej s bronzom v kick light do 84kg,Soňa Molitorisová so striebrom v light contact do 55kg a bronzom v kick light do 55kg, Daniel Paločko s bronzom v light contact do 57kg a Matúš Prokop so striebrom v kick light do 74 a bronzom v light contact do 74kg.

Všetkým gratulujeme.

Mohlo by Vás zaujímať
Dotazník hodnotenia investičnej pripravenosti
Sieť Enterprise Europe Network je kľúčovým nástrojom v stratégii EÚ na podporu rastu a zamestnanosti. Združuje približne 600 organizácií na podporu podnikania z viac ako 60 krajín a pomáha malým spoločnostiam využiť jedinečné obchodné príležitosti na jednotnom trhu EÚ. Enterprise Europe Network je súčasťou projektu Horizont 2020 MIND4MACHINES financovaný Európskou komisiou, ktorý vedie Istanbulská priemyselná komora (ICI) a je fúziou medzi združeniami podnikov, klastrami MSP, výskumnými organizáciami, obchodnými a priemyselnými komorami a agentúrami regionálneho rozvoja. Projektové konzorcium tvorí 11 európskych partnerov z 8 európskych krajín.
Pripomíname si 78. výročie oslobodenia Prešova
V Prešove sme si 19. januára 2023 pripomenuli 78. výročie oslobodenia pietnym aktom kladenia vencov.
Mesto Prešov začína s revitalizáciou parku Panská záhrada
Mesto Prešov začína s obnovou a revitalizáciou parku Panská záhrada v miestnej časti Nižná Šebastová. Realizácia projektu je možná vďaka schváleniu nenávratného finančného príspevku z eurofondov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK