Utorok, 07. február 2023
Meniny má Vanda | zajtra Zoja

Rekonštrukcia Opálu je ukončená, Sekčovčania už môžu využívať modernejší a bezpečnejší objekt

Nákupné stredisko Opál je po rozsiahlej rekonštrukcii modernejšou a reprezentatívnejšou budovou. Má novú strechu, okná aj fasádu.

Rekonštrukcia Nákupného strediska Opál na sídlisku Sekčov bola zameraná na zníženie energetickej náročnosti, odstránenie porúch spôsobených tepelnými mostmi, ale najmä na estetizáciu a modernizáciu tejto budovy.

„Po rekonštrukcii NS Družba a revitalizácii vnútorného priestranstva v NS Centrum, prišiel na rad aj Opál na Sekčove, ktorého rekonštrukciu sme úspešne ukončili. Nová strecha, okná a zateplenie znížia energetické náklady na prevádzku a táto investícia zároveň prinesie Prešovčanom väčší komfort,“ uviedla primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová.

Rekonštrukcia Opálu je ukončená, Sekčovčania už môžu využívať modernejší a bezpečnejší objektRekonštrukcia jednotlivých budov nákupného strediska zahŕňala zateplenie obvodových stien, zateplenie a doplnenie strešného plášťa, nové exteriérové podhľady, výmenu klampiarskych výrobkov, okien a vchodových dverí, výmenu mreží, vetracích mriežok a úpravu bleskozvodu. Opravené boli aj rampy, markízy, klimatizačné jednotky a výplne zábradlí.

Stavebné práce realizovala spoločnosť GMT development, s.r.o. Celkové náklady na obnovu Nákupného strediska Opál predstavovali 1 039 611,93 eur vrátane DPH z vlastných zdrojov mesta Prešov.


 

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK