Sobota, 28. máj 2022
Meniny má Viliam | zajtra Vilma

Dievčatá z tímu 1. FC Tatran Prešov zbierajú jedno ocenenie za druhým

Mladé prešovské futbalistky valcujú športové turnaje a na svojom konte majú množstvo úspechov. Dievčatá z tímu 1. FC Tatran Prešov osobne prijala na radnici primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová a poďakovala im za skvelú reprezentáciu nášho mesta.


Žiačky 1. FC Tatran Prešov zbierajú jedno ocenenie za druhýmV dňoch 26. - 27. októbra vyvrcholil v Púchove finálovým turnajom 16. ročník Mini Champions Ligy 2021, kde sa postupovalo z regionálnych kôl. Turnaj hralo spolu 28 tímov. V kategórii dievčat prvýkrát v histórii triumfovali žiačky 1. FC Tatran Prešov.

Dievčatá v roku 2021 dosiahli množstvo domácich i medzinárodných úspechov. Na  Medzinárodnom turnaji v ČR, v meste Břeclav v júni 2021 WU 13 obsadili v konkurencii ôsmich tímov 1. miesto, WU 15 boli spomedzi šestnástich tímov na 2. mieste. Vo farbách FK EKOPRIM PREŠOV vyhrali Majstrovstvá Slovenska vo futsale v júni 2021.

Žiačky 1. FC Tatran Prešov zbierajú jedno ocenenie za druhýmDievčatá kategórie U9 a U11 vyhrali aj Plážové Majstrovstva SR na Sídlisku 3 v Prešove v júli minulého roka. V auguste 2021 dievčatá 1. FC Tatran triumfovali spomedzi 14 tímov na turnaji v Trstenej. Okrem toho sa zúčastnili dvoch prípravných turnajov v októbri a novembri 2021, ktoré suverénne vyhrali.

Od mája do novembra boli dievčatá nominované do reprezentácie Slovenska:

  • wu 19 - Soňa Hadbavná
  • wu 17 - Adela Vašáková, Michaela Ivanová, Simona Chomová, Soňa Servátková, Jana Jusková
  • wu 15 - Katarína Bučková, Nina Nedoroščíková, Sofia Valenčínová, Nikola Dužárová,Tereza Petrášová

 

Dievčatám z 1. FC Tatran Prešov srdečne blahoželáme a prajeme ešte veľa úspechov v súťažiach a turnajoch na Slovensku i v zahraničí!


 

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov karate kids z Junior Prešov opäť úradujú
Po 2 rokoch opäť súťažili PRESOV KARATE KIDS, z najväčšieho slovenského karate klubu Junior Prešov, a to ihneď na hviezdnom domácom podujatí v Bratislave - GRAND PRIX SLOVAKIA 2022
Projekt Športuj Slovensko prichádza do Prešova
Megaihrisko Športuj Slovensko je späť. Návštevníkov čakajú dni plné športu a zábavy pre celú rodinu. Na megaihrisku si budú môcť vyskúšať rôzne športy a povzbudia ich úspešní slovenskí športovci. Aj touto formou chce Slovenský olympijský a športový výbor po pandemických rokoch opäť rozhýbať celé Slovensko. Prvé z podujatí sa uskutoční už 14.5.2022 v Prešove.
V lete na bicykli bezpečne: Mestská polícia Prešov pripomína základné pravidlá
Aby namiesto radosti neprišli úrazy a nehody na bicykli, Mestská polícia opätovne pripomína zásady bezpečnosti pre chodcov i cyklistov.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK