Nedeľa, 05. február 2023
Meniny má Agáta | zajtra Dorota

Klienti Náruče sa so svojimi blízkymi môžu stretnúť v novom návštevnom domčeku

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove zriadilo pre svojich klientov návštevný domček. Tí sa teraz môžu bezpečne stretnúť so svojimi rodinami.

Návštevný domček v Náruči slúži pre klientov a ich návštevy počas súčasnej pandemickej situácie. Poskytuje súkromie na rozhovory, pričom sú zachované všetky bezpečnostné opatrenia. Do domčeka je možné vojsť dvomi vstupnými dverami, jedny sú pre klientov zariadenia, druhé pre návštevy.

Vo vnútri domčeka sa nachádza presklená deliaca stena, cez ktorú môžu klienti zariadenia vďaka ozvučeniu a zabudovaným mikrofónom komunikovať so svojimi blízkymi. Ide o pohodlný spôsob, ktorý je možné využiť napríklad aj v prípade chrípkovej sezóny, pričom sa klienti zariadenia môžu bezpečne stretávať so svojimi blízkymi a ich zdravie zároveň nebude ohrozené.

Klienti Náruče sa so svojimi blízkymi môžu stretnúť v novom návštevnom domčekuDomček má laminátovú podlahu a dve okná. Nachádzajú sa v ňom dva elektrické radiátory, osvetlenie, dva stoly, štyri stoličky a nechýbajú ani doplnky ako nástenný obraz, kvety, dekorácie či poličky, ktoré z neho robia útulnejší priestor pre stretnutia.

Návštevný domček má dĺžku 6 metrov, šírku 2,5 metra a výšku 2,7 metra. Jeho rámová konštrukcia je z oceľového ohýbaného plechu o hrúbke 4 mm. Domček je povrchovo upravený PU náterom v 3 vrstvách.

Mohlo by Vás zaujímať
Dotazník hodnotenia investičnej pripravenosti
Sieť Enterprise Europe Network je kľúčovým nástrojom v stratégii EÚ na podporu rastu a zamestnanosti. Združuje približne 600 organizácií na podporu podnikania z viac ako 60 krajín a pomáha malým spoločnostiam využiť jedinečné obchodné príležitosti na jednotnom trhu EÚ. Enterprise Europe Network je súčasťou projektu Horizont 2020 MIND4MACHINES financovaný Európskou komisiou, ktorý vedie Istanbulská priemyselná komora (ICI) a je fúziou medzi združeniami podnikov, klastrami MSP, výskumnými organizáciami, obchodnými a priemyselnými komorami a agentúrami regionálneho rozvoja. Projektové konzorcium tvorí 11 európskych partnerov z 8 európskych krajín.
Pripomíname si 78. výročie oslobodenia Prešova
V Prešove sme si 19. januára 2023 pripomenuli 78. výročie oslobodenia pietnym aktom kladenia vencov.
Mesto Prešov začína s revitalizáciou parku Panská záhrada
Mesto Prešov začína s obnovou a revitalizáciou parku Panská záhrada v miestnej časti Nižná Šebastová. Realizácia projektu je možná vďaka schváleniu nenávratného finančného príspevku z eurofondov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK