Sobota, 22. január 2022
Meniny má Zora | zajtra Miloš

Klienti Náruče sa so svojimi blízkymi môžu stretnúť v novom návštevnom domčeku

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove zriadilo pre svojich klientov návštevný domček. Tí sa teraz môžu bezpečne stretnúť so svojimi rodinami.

Návštevný domček v Náruči slúži pre klientov a ich návštevy počas súčasnej pandemickej situácie. Poskytuje súkromie na rozhovory, pričom sú zachované všetky bezpečnostné opatrenia. Do domčeka je možné vojsť dvomi vstupnými dverami, jedny sú pre klientov zariadenia, druhé pre návštevy.

Vo vnútri domčeka sa nachádza presklená deliaca stena, cez ktorú môžu klienti zariadenia vďaka ozvučeniu a zabudovaným mikrofónom komunikovať so svojimi blízkymi. Ide o pohodlný spôsob, ktorý je možné využiť napríklad aj v prípade chrípkovej sezóny, pričom sa klienti zariadenia môžu bezpečne stretávať so svojimi blízkymi a ich zdravie zároveň nebude ohrozené.

Klienti Náruče sa so svojimi blízkymi môžu stretnúť v novom návštevnom domčekuDomček má laminátovú podlahu a dve okná. Nachádzajú sa v ňom dva elektrické radiátory, osvetlenie, dva stoly, štyri stoličky a nechýbajú ani doplnky ako nástenný obraz, kvety, dekorácie či poličky, ktoré z neho robia útulnejší priestor pre stretnutia.

Návštevný domček má dĺžku 6 metrov, šírku 2,5 metra a výšku 2,7 metra. Jeho rámová konštrukcia je z oceľového ohýbaného plechu o hrúbke 4 mm. Domček je povrchovo upravený PU náterom v 3 vrstvách.

Mohlo by Vás zaujímať
Rok 2021 bol v Prešove plný netradičných detských mien, narodili sa aj trojičky
Máriu a Jakuba vystriedali Timea a Samuel, no ani v roku 2021 nebola núdza o netradičné mená detí. V Prešove sa vlani dokonca narodili trojičky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK