Pondelok, 04. júl 2022
Meniny má Prokop | zajtra Cyril, Metod

Bývalý riaditeľ P. Biroš prednostom kliniky

Bývalý riaditeľ Fakultnej nemocnice s poliklinikou (FNsP) J. A. Reimana v Prešove Peter Biroš, ktorý z tohto postu odstúpil k 31. augustu, sa stal prednostom kliniky maxilofaciálnej chirurgie.

Peter Biroš sa stal prednostom novej kliniky.

Informovala o tom dekanka Fakulty zdravotníctva Prešovskej univerzity (FZ PU) Anna Eliášová. Klinika maxilofaciálnej chirurgie je jednou z troch nových kliník FNsP vytvorených pre účely praktickej výučby študentov FZ PU. Konkrétne na tejto klinike bude prebiehať výučba študentov dentálnej hygieny. Okrem nej vznikla začiaktom septembra vo FNsP aj klinika onkológie, kde sa prednostom stal bývalý Birošov námestník Vladimír Goč a klinika geriatrie, ktorej bude vo funkcii prednostu šéfovať František Németh. V súčasnosti tak má FNsP v Prešove spolu už 13 kliník.
(ik)

Mohlo by Vás zaujímať
Slovensko trápia horúčavy, mesto Prešov pripomína obyvateľom, ako sa chrániť
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal na 30.6. a 1.7. 2022 aj pre okres Prešov výstrahu 2. stupňa pred vysokými teplotami, ktoré môžu atakovať hranicu až 37 stupňov Celzia.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK