Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Dvere vo vozidlách MHD sa budú otvárať automaticky

Dopravný podnik mesta Prešov od 25.11.2021 ruší dopytové otváranie dverí vo vozidlách MHD. Všetky dvere na autobusoch a trolejbusoch, okrem predných, bude otvárať a zatvárať vodič.

V súvislosti s nepriaznivým vývojom pandemickej situácie sa vo všetkých vozidlách MHD dočasne ruší dopytové otváranie dverí pomocou na to určených tlačidiel. Vodiči MHD od 25. novembra 2021 otvárajú všetky dvere vo vozidle centrálne. Výnimkou sú iba predné dvere, ktoré cestujúci počas pandémie nepoužívajú. V platnosti naďalej ostávajú aj ostatné epidemické opatrenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov ruší vjazd zásobovacích vozidiel na pešiu zónu
Zásobovanie predajní a prevádzok na Hlavnej ulici a priľahlých uliciach prebieha od 7.12.2021 už iba z asfaltovej cesty. Dôvodom je zrušenie vjazdu áut na pešiu zónu s porfýrovou dlažbou. Zmeny sa dotknú všetkých vozidiel.
Prešovská MHD prejde od pondelka na školský režim
Premávka spojov MHD v Prešove sa od pondelka 10. januára 2022 vracia späť na školský režim. Výnimkou sú trolejbusové linky 4, 8 a 38, ktoré budú naďalej premávať podľa cestovného poriadku platného pre prázdninový pracovný deň.
Na zdieľaných kolobežkách a bicykloch v Prešove ľudia prejazdili takmer 300 tisíc kilometrov
Zdieľané elektrokolobežky a bicykle sa v Prešove tešia veľkej obľube zo strany verejnosti. V priebehu roka 2021 ich využilo viac ako 15-tisíc ľudí v celom meste. Väčšina obyvateľov využívala kolobežky na vnútromestský pohyb medzi miestami obchodu a zábavy. Priemerná dĺžka jázd bola do 3 kilometrov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK