Sobota, 27. november 2021
Meniny má Milan | zajtra Henrieta

Opitý nevodič havaroval

Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované

Stalo sa tak v utorok (09.11.2021) po 20-tej hodine. Mladík potom z miesta nehody odišiel, zaparkoval na Ul. Bajkalskej a pešo sa vrátil na miesto nehody.

Policajnou hliadkou bol vyzvaný k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu motorového vozidla a taktiež k podrobeniu sa dychovej skúške. Bolo zistené, že muž nie je držiteľom vodičského oprávnenia a taktiež, že vozidlo viedol pod vplyvom alkoholu.

Dychová skúška u neho presiahla hodnotu viac ako 2 promile. Muž bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu vzniesol mladíkovi obvinenie z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Mohlo by Vás zaujímať
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK