Piatok, 09. december 2022
Meniny má Izabela | zajtra Radúz

Prešovská nemocnica zvažuje poskytovanie výlučne neodkladnej zdravotnej starostlivosti

Informáciu uviedol jej riaditeľ Ľubomír Šarník. V nemocnici je aktuálne 130 covidových pacientov. Pre hospitalizovaných s covidom je vyčlenených celkovo 160 lôžok.

„V prípade naplnenia kapacity sa pacienti prevezú do inej nemocnice. Vďaka obetavosti nášho zdravotníckeho personálu sa nám do dnešného dňa s veľkými problémami podarilo udržiavať ‚bielu medicínu‘, ale časť plánovaných výkonov sme museli odkladať. V najbližších hodinách budeme rozhodovať o tom, či nezačneme poskytovať iba neodkladnú zdravotnú starostlivosť, “ skonštatoval Šarník.

Na infekčnom oddelení je podľa jeho slov hospitalizovaných 117 pacientov a 13, ktorí si vyžadujú umelú pľúcnu ventiláciu, sú hospitalizovaní na oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny (OAIM).

emocnica eviduje 117 zamestnancov, ktorí mali pozitívny výsledok testu na ochorenie COVID-19. Celkovo má zariadenie viac ako 2600 zamestnancov.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK