Piatok, 20. máj 2022
Meniny má Bernard | zajtra Zina

Dúbravská ulica v Prešove bude dočasne uzavretá

Dúbravská ulica bude dňa 10.11.2021 v čase od 8.00 do 16.00 hod. úplne uzavretá. Dôvodom uzávierky je uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky k rodinnému domu.

Z dôvodu realizácie výkopových prác pre uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky k rodinnému domu bude Dúbravská ulica v Prešove úplne uzavretá, a to dňa 10.11.2021 v čase od 8.00 do 16.00 hod.

Počas uzávierky Dúbravskej ulice bude linka MHD č. 12 premávať obojsmerne cez Jánošíkovu ul. Na upravenej trase obslúži zastávky Šidlovská a Dúbrava. Zastávky MHD Pri kaplnke a Dúbravská nebudú obsluhované.

Prosíme vodičov o zvýšenie bezpečnosti v danom úseku a o dodržiavanie pravidiel cestnej premávky.

Mohlo by Vás zaujímať
Zmena v premávke MHD z dôvodu rekonštrukcie mosta na Škultétyho ulici
Most na Škultétyho ulici bude od soboty 7.5.2022 kompletne uzavretý pre automobilovú dopravu. Od tohto dátumu dôjde k zmenám v organizácii dopravy, ktoré sa dotknú aj cestovných poriadkov všetkých liniek MHD a prímestských autobusových spojov, ktoré premávajú cez most na Škultétyho ulici. DPMP v tejto súvislosti upravil cestovné poriadky dotknutých liniek MHD.
Respirátory v MHD už nie sú povinné
V reakcii na celoslovenské uvoľňovanie opatrení sa ruší povinnosť prekrytia horných dýchacích ciest aj v prešovskej MHD. Od 21.4.2022 cestujúci nie sú povinní mať nasadený respirátor alebo rúško.
Užívatelia aplikácie eParkio môžu naďalej žiadať o vrátenie nespotrebovaného kreditu
Pôvodnú mobilnú aplikáciu eParkio určenú na platby za parkovanie v Prešove nahradila od 12.4.2022 úplne nová aplikácia Urbi - Parkovanie. V prípade, že užívatelia aplikácie eParkio nestihli spotrebovať svoj kredit na parkovanie, môžu o jeho vrátenie požiadať mesto Prešov na e-mailovej adrese parkovanie.presov@presov.sk.
Zvýšený dohľad na cestách v Prešovskom kraji počas májových víkendov
Zvýšená intenzita cestnej premávky so sebou prináša aj vyššie riziko dopravnej nehodovosti aj s možnými tragickými následkami na životoch. Za účelom pozitívneho ovplyvnenia dopravno-bzepečnostnej situácie a plynulosti cestnej premávky vykonáva Krajské riaditeľstvo PZ v Prešove na cestách Prešovského kraja počas aktuálneho mesiaca máj zvýšený dohľad v cestnej premávke a to najmä v dňoch piatok až nedeľa.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK