Nedeľa, 28. november 2021
Meniny má Henrieta | zajtra Vratko

Ul. Jána Bottu v Prešove bude čiastočne uzavretá

Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzávierke ul. Jána Bottu v Prešove. Dôvodom uzávierky je uloženie kanalizačnej prípojky k prevádzkovej budove.

ulica.jpg

Ul. Jána Bottu č. 5A v Prešove bude v termíne od 11. do 13.10.2021 čiastočne uzavretá, a to v súvislosti s uložením kanalizačnej prípojky k prevádzkovej budove.

V tejto súvislosti prosíme vodičov o trpezlivosť a sledovanie dočasného dopravného značenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešovčania aj tento rok zažijú výnimočnú vianočnú atmosféru
Vianočné trhy mesta Prešov plánujeme otvoriť v období od 25.11.2021 do 22.12.2021. Ich dejiskom bude už tradične pešia zóna na Hlavnej ulici. Tohtoročnou novinkou budú svetelné inštalácie so zimnými motívmi, ktoré sa budú postupne rozsvecovať v Južnom parku.
Nad cyklochodníkom bude ťažba nebezpečných stromov
Na cyklochodníku Eurovelo 11 medzi Sídliskom III. v Prešove a tzv. Marakaňou vo Veľkom Šariši, bude od 22. novembra do 11. decembra realizovaná ťažba stromov v lesných porastoch nad chodníkom. Toto opatrenie sa robí kvôli stabilizácii zosuvného svahu. Chodník bude pre verejnosť úplne uzatvorený.
V Prešove pribudlo takmer 900 nových kríkov a drevín
Prešovská radnica vysadila v rámci obnovy zelene stovky kríkov a stromov v šiestich lokalitách. Na výsadbu boli vybrané druhovo pôvodné dreviny, ktoré sú vhodné do klimatických podmienok mesta Prešov.
Mesto Prešov je pripravené na zimnú údržbu
Zimná údržba v meste Prešov trvá od 15. októbra 2021 do 15. apríla 2022. Mesto Prešov na údržbu ciest a chodníkov opäť použije ekologický materiál.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK