Štvrtok, 09. december 2021
Meniny má Izabela | zajtra Radúz

Pri obchodnom centre na Sekčove pribudne nová zastávka MHD

Dopravný podnik mesta Prešov zriadi od 1.10.2021 novú zastávku Eperia pri OC na sídlisku Sekčov. Zastávka bude jednosmerná a budú ju obsluhovať 2 autobusové linky.

MHD Eperia.png

Od 1. októbra 2021 môžu cestujúci pri ceste za nákupmi využiť rýchle spojenie z centra mesta na sídlisko Sekčov prostredníctvom prešovskej MHD. Autobusové linky č. 11 a č. 44 ich odvezú priamo pred OC, kde pribudne jednosmerná stála zastávka Eperia. Dopravný podnik mesta Prešov už v tejto súvislosti aktualizoval aj schému liniek na svojej webovej stránke:

https://www.dpmp.sk/schema-siete

Upravené trasy liniek MHD vstúpia do platnosti v piatok 1.10.2021.

Linka č. 11 bude premávať po upravenej trase: Na Rúrkach – Levočská – Trojica – Čierny most – Rusínska – Eperia – Martina Benku – Lesnícka – Cintorín Solivar – Solivar a späť po pôvodnej trase.

Linka č. 44 bude premávať popoludní na upravenej trase: Veľká pošta – Čierny most – Rusínska – Eperia – Laca Novomeského – Kysucká – Solivar – Dulova Ves a späť po pôvodnej trase.

Mohlo by Vás zaujímať
Dvere vo vozidlách MHD sa budú otvárať automaticky
Dopravný podnik mesta Prešov od 25.11.2021 ruší dopytové otváranie dverí vo vozidlách MHD. Všetky dvere na autobusoch a trolejbusoch, okrem predných, bude otvárať a zatvárať vodič.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK