Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Na uliciach Potočná a Vodná pribudli zrekonštruované chodníky

Mesto Prešov ukončilo rekonštrukciu chodníkov na uliciach Potočná a Vodná. Úpravou prešli aj vjazdy do dvorov.

Mesto Prešov zrealizovalo rekonštrukciu chodníkov na jednej strane ulíc Potočná a Vodná. Starý podklad z chodníkov bol odstránený a namiesto neho pribudol nový asfalt v časti ulice Potočná č. 6 až 24 a v časti ulice Vodná č. 24 až 33. V rámci rekonštrukcie boli opravené aj vjazdy do dvorov. Výška investície predstavuje 17 353,01 eur s DPH. Zhotoviteľom bol Ing. Jozef Markocsy, EGM.

Okrem toho bola zrealizovaná aj oprava ďalšej časti chodníka na Potočnej ulici v objeme 38 953,61 eur s DPH. Práce zrealizovala mestská spoločnosť Správa a údržba komunikácií mesta Prešov s.r.o.

rekonštrukcia 1.jpg
rekonštrukcia 2.jpg
rekonštrukcia 3.jpg
rekonštrukcia 4.jpg
rekonštrukcia 5.jpg
rekonštrukcia 6.jpg
rekonštrukcia 7.jpg
rekonštrukcia 8.jpg
rekonštrukcia 9.jpg
rekonštrukcia 10.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
Technické služby mesta Prešov začínajú s distribúciou kalendárov a vriec na rok 2022
Technické služby mesta Prešov (TSmP) budú od 20.12.2021 do rodinných domov distribuovať kalendár na rok 2022. Okrem termínov vývozu triedeného odpadu v ňom obyvatelia nájdu aj informácie zamerané na tému zálohovania a správneho triedenia odpadov.
Golužu nahradí v Tatrane Prešov bývalý slovenský reprezentant
Chorvátsky tréner Slavko Goluža po 4,5 roku skončil pri kormidle hádzanárov Tatrana Prešov. Vo funkcii ho nahradí Radoslav Antl st. s asistentom Marekom Gernátom, ktorý doteraz pôsobil pri mládeži Tatrana. Prešovský klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Medzi Jarkovou ulicou a obchodným komplexom v centre mesta vzniklo malé námestie
Mesto Prešov prepojilo ulice Biskupa Gojdiča a Jarkovú novým námestíčkom. Zrekonštruovaná komunikácia bude slúžiť predovšetkým chodcom a cyklistom.
Postmodern Jukebox v Prešove
V prešovskom Čiernom orle vystúpi v júni 2022 výnimočné hudobné zoskupenie amerických umelcov v rámci svetového The Grand Reopening Tour.
Prvou Prešovčankou roka 2022 je Sárka
Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove sa 1. januára 2022 narodil prvý chlapček Brajen. V druhý deň nového roka sa vypýtala na svet aj prvá Prešovčanka Sárka.
Rekonštrukcia ZUŠ Jána Pöschla je kompletne ukončená
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu ZUŠ Jána Pöschla na Prostějovskej ulici. V rámci II. a III. etapy rekonštrukcie boli zateplené všetky pavilóny a kompletne vymenené vykurovacie rozvody.
V Prešove sa začína zber vianočných stromčekov
Zber vianočných stromčekov na prešovských sídliskách sa začína v pondelok 10.1.2022 a naplánovaný je až do 31.1.2022.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK