Piatok, 24. september 2021
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

HEX v Ľuboticiach pri Prešove aj s fanúšikmi na pódiu už tento piatok

Slovenská kapela HEX odohrá už tento piatok 16. júla v Ľuboticiach jediný letný koncert na východnom Slovensku. Východniari si užijú výber najväčších hitov kapely a na pódium sa dostanú aj samotní fanúšikovia.

HEX_21_2.jpg

Ľubotický festival u Suseda prinesie počas leta ešte deväť koncertných večerov. Ten najbližší bude patriť skupine HEX a jej najväčším hitovkám V piatok podvečer, Keď sme sami, Maťo a Linda, Vetroň alebo Nikdy nebolo lepšie. Naživo kapela tiež zahrá svoju úplne prvú pesničku, ktorú nahrala v štúdiu ešte v roku 1990, klasiku Madelaine.

HEX zatiaľ absolvovali päť letných koncertov v ustálenej zostave Šarkan (spev), Yxo (basgitara, vokály), Tybyke (bicie, vokály), Fefe (gitara, vokály) a Laci Tvrdý (gitara). Fanúšikov nielen z Prešova a okolia pozýva na vystúpenie Yxo Dohňanský. „Neskutočne sa tešíme na našich fanúšikov z východu. Už dávno sme u vás nehrali a tešíme sa hlavne preto, že nám veľa ľudí písalo, kedy sa ukážeme na východnom Slovensku. Každý jeden koncert je pre nás sviatkom a hlavne v tomto období, kedy sú nariadenia našej vlády naozaj chaotické.”

V piatok 16.júla si fanúšikovia užijú koncert v Ľuboticiach nielen pod pódiom, ale niektorých z nich pozve kapela priamo na pódium.

Organizátori návštevníkom pripomínajú, že na kultúrne hromadné podujatia nie je nutný žiaden test ani potvrdenie o očkovaní. Lístky sú k dispozícii v sieti predpredaj.sk

Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: MINI Dobrý Festival na Amfíku
Organizátorov dobrého festivalu neodradila pandemická situácia natoľko, aby nám nepriniesli aspoň ochutnávku toho najlepšieho z nášho domáceho repertoáru.
FOTO: Mini Dobrý festival
Fotky z MINI Dobrého festivalu očami Ľuboša.
FOTO: Stromoradie začalo koncertnú sezónu vo veľkom!
Hudobný klub Stromoradie pandémia nezastavila a otvorili svoju hudobnú sezónu vo veľkom! Peter Lipa a jeho kapela sa ukázala ako neoddeliteľnou súčasťou prešovskej hudobnej scény, na koncerte sám povedal: "Som rád, že tu môžem stáť pred vami."
FOTO: Hudba v meste!
Ďalší ročník festivalu Hudba v meste je za nami. Známe tváre ako Billy Barman, Para alebo prešovská rodáčka Katarína Koščová predviedli svoj talent v záhrade umenia.
Stromoradie zverejnilo 30 koncertov do konca roka. Začína dnes vystúpením Petra Lipu
Prešovský hudobný klub Stromoradie predstavil program na nasledujúcu koncertnú sezónu. Začína už tento štvrtok 26. augusta v sklade hudby vystúpením Petra Lipu s kapelou. Fanúšikovia klubu a dobrej hudby sa môžu tešiť na jazz, blues, rock, pop, alternatívu, metal aj punk. Na východe Slovenska vystúpia do konca roka slovenskí, českí aj poľskí interpreti. Zatiaľ je známych 30 koncertov, ich počet nie je definitívny.
ABC Centrum voľného času v Prešove ponúka v novom školskom roku 2021/2022 pestrú ponuku záujmových útvarov
Máte už vybraté záujmové krúžky pre svoje dieťa na tento školský rok? ABC Centrum voľného času ponúka záujmové útvary rôzneho zamerania. Vyberie si naozaj každý.
DIELO MESIACA SEPTEMBER 2021
Július Török: Železný most nad Torysou, 1915 olej, akvarel, kartón, 14 x 24 cm, K 320, vpravo dole: Török G. Foto: Stanislav Veselovský Zbierkový fond ŠG v Prešove
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.