Piatok, 24. september 2021
Meniny má Ľuboš, Ľubor | zajtra Vladislav

Pivný festival

Sme naozaj šťastní, že aj tento rok sa napriek existujúcim opatreniam otvoria brány Pivného festivalu. Od štvrtka 29. júla do nedele 22. augusta Vás pozývame do 4 SPORT Areálu (bývalý Jazdecký areál), kde si po roku opäť vychutnáte spoločnosť priateľov a známych, posedíte si pri výbornom pive a ochutnáte tradičné grilované a pečené špeciality.

fbcover_muzi_partneri-1.jpg

Vzhľadom na obmedzenia týkajúce sa max. počtu návštevníkov festivalu, predĺžili sme jeho trvanie aj tento rok na 25 dní, takže posledné pivo načapujeme v nedeľu 22. augusta.

Ďakujeme všetkým výrobcom a distribútorom piva, ktorí aj v tejto neľahkej situácii prijali naše pozvanie a pomohli nám tak ponúknuť počas festivalu návštevníkom viac ako 80 druhov piva, vrátane viacerých špeciálov, alko aj nealko siderov a radlerov z domácej produkcie, Čiech a Moravy, ale aj Nemecka či Anglicka. Okrem známych značiek, ktoré u nás každoročne nájdete, tento rok pribudli malé remeselné pivovary zo Slovenska - Galgan, Martins, ale aj z Čiech - Břeclav či Krakonoš. Samozrejme nebude chýbať domáce pivo organizátora – Koňar 10°, Koňar 12° a Koňar 14°Porter Jahoda, ktoré pre Vás nechávame variť už druhú sezónu.

V rámci festivalovej gastronómie si návštevníci budú môcť vybrať z pestrého sortimentu pivných špecialít, ktoré budeme ponúkať na výdajnom mieste v rámci veľkoplošného stanu na hlavnej spevnenej ploche.

Celý festival (pivné stánky aj predaj jedál) bude práve kvôli vyššie uvedeným opatreniam tento rok sústredený v troch veľkoplošných stanoch na hlavnej spevnenej ploche, oproti ktorej bude postavené veľkoplošné pódium, kde okrem iného uvidíte ElevenHill, Kabát Revival, José Garciu, Basawell, BB Country či ĽH Pridaň.

V rámci festivalu sa každý týždeň uskutoční Pivný PUB Quiz, tešiť sa môžete aj na filmové predstavenie a hlavne NOVINKU – Neoficiálne majstrovstvá mesta Prešov v „Človeče nehnevaj sa“. Základné kvalifikačné kolá turnaja sa budú hrať počas víkendov, víťazi postupujú do finále, ktoré sa uskutoční poslednú festivalovú sobotu 21. augusta . Podrobnosti o systéme turnaja, ako podmienky účasti a spôsob prihlasovania účastníkov budú uvedené FCB stránke Prešovský pivný festival a Instagrame @festivalpivny.

Pre malých návštevníkov, ale aj "večné deti" máme pripravené kolotoče a množstvo atrakcií.

Minulý rok sme po prvý krát na festivale použili bezhotovostný platobný systém NFCtron – platba nabíjateľným čipom, ktorý sa u návštevníkov festivalu stretol s pozitívnym ohlasom a stal sa tak súčasťou festivalu na ďalšie ročníky.

Príjemné posedenie poskytne návštevníkom festivalu aj terasa „Pivárne pri trati“ s kapacitou 120 miest, s bohatou ponukou grilovaných špecialít a pív, za ktoré bude možné platiť eurami.

Prinášame Vám kompletný program festivalu.

Sledujte nás aj naďalej na FCB a InstagrameJ

Pivny festival program banner s KOSIT-1.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: MINI Dobrý Festival na Amfíku
Organizátorov dobrého festivalu neodradila pandemická situácia natoľko, aby nám nepriniesli aspoň ochutnávku toho najlepšieho z nášho domáceho repertoáru.
FOTO: Mini Dobrý festival
Fotky z MINI Dobrého festivalu očami Ľuboša.
FOTO: Stromoradie začalo koncertnú sezónu vo veľkom!
Hudobný klub Stromoradie pandémia nezastavila a otvorili svoju hudobnú sezónu vo veľkom! Peter Lipa a jeho kapela sa ukázala ako neoddeliteľnou súčasťou prešovskej hudobnej scény, na koncerte sám povedal: "Som rád, že tu môžem stáť pred vami."
FOTO: Hudba v meste!
Ďalší ročník festivalu Hudba v meste je za nami. Známe tváre ako Billy Barman, Para alebo prešovská rodáčka Katarína Koščová predviedli svoj talent v záhrade umenia.
Stromoradie zverejnilo 30 koncertov do konca roka. Začína dnes vystúpením Petra Lipu
Prešovský hudobný klub Stromoradie predstavil program na nasledujúcu koncertnú sezónu. Začína už tento štvrtok 26. augusta v sklade hudby vystúpením Petra Lipu s kapelou. Fanúšikovia klubu a dobrej hudby sa môžu tešiť na jazz, blues, rock, pop, alternatívu, metal aj punk. Na východe Slovenska vystúpia do konca roka slovenskí, českí aj poľskí interpreti. Zatiaľ je známych 30 koncertov, ich počet nie je definitívny.
ABC Centrum voľného času v Prešove ponúka v novom školskom roku 2021/2022 pestrú ponuku záujmových útvarov
Máte už vybraté záujmové krúžky pre svoje dieťa na tento školský rok? ABC Centrum voľného času ponúka záujmové útvary rôzneho zamerania. Vyberie si naozaj každý.
DIELO MESIACA SEPTEMBER 2021
Július Török: Železný most nad Torysou, 1915 olej, akvarel, kartón, 14 x 24 cm, K 320, vpravo dole: Török G. Foto: Stanislav Veselovský Zbierkový fond ŠG v Prešove
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.