Pondelok, 08. august 2022
Meniny má Oskar | zajtra Ľubomíra

Prešovskí Panteri si pred prázdninami stihli odbehnúť do Popradu kde zničili konkurenciu

Krátko pred prázdninami si prešovskí panteri odbehli do Popradu, kde zabojovali o tituly majstrov Slovenska. A ako to už tradične býva, boli úspešní.

1.jpg

Zostava 24 fighterov pozostávala zo skúsených matadorov, ktorí boli na ceste za obhajobou majstrovstva zo septembra minulého roka, ale aj množstvo nováčikov ktorí prvý raz okúsili zápasový tlak.

Ostrieľanejší zápasníci jasne ukázali svoju silu. Po dve zlaté medaily si zo šampionátu odnáša Lucia Fecková za Kick light a Light contact do 55kg, Viktoria Kažiková za K1 a Low Kick do 56kg, Miroslava Potocká za Kick Light a Light contact do 60kg, Daniel Paločko za Kick Light a Light contact do 52kg a Martin Gurka za Kick Light a Light contact do 37kg. Dlhých 11 hodín čakal Marek Karlík na svoj prvý zápas v K1 do 75kg a ešte dlhšie na Kick Light do 74kg. Čakať sa však vyplatilo. V oboch disciplínach ukončil svoj zápas už po pár sekundách a aj on si z MSR odnáša dve zlaté medaily. Znova tak potvrdil svoju pozíciu jedného z najlepších kickboxerov histórie Slovenska.

Zbierku najcennejších kovov doplnili Alexandra Nižniková v low Kick do 60kg a Denis Šoltis v Light contact do 63kg. Obaja pridali ešte striebro v Kick Light do 60, respektíve 63kg. Za panterov nastúpili aj taekwondisti Jakub Tomáš a Dominik Saviolli. Dvojica si uchmatla po zlatom kove, Tomáš v Light contact do 60kg, Saviolli v Point Fighting do 57kg. Prvý spomínaný pridal ešte bronz v otvorenej kategórii Point Fightingu.

Panterské štatistiky doplnili aj Stela Levická s dvoma striebrami z K1 do 48kg a Kick Light do 50kg, rovnako tak Soňa Molitoristová v Kick Light a Light contact do 55kg, Nina Podracká v Kick Light do 55kg, čo doplnila aj o bronz v Light contact v rovnakej váhovke. Posledné striebro pridal Rastislav Hric v kategórii Light contact do 63kg.

O bronzové medaily sa zas postarali Danka Madziková a Martina Badidová, obe v Kick Light a Light contact do 50kg, Janka Horizralová v Kick Light do 55kg, Sophia Kánová v Kick Light a Light contact do 46kg, Adam Timko v Kick Light a Light contact do 47kg, Tomáš Mašlej v Low kick do 87kg, Tamara Kucháriková v Kick Light do 53kg a Matúš Prokop v Kick Light a Light contact do 74kg.

Síce bez medaily, ale s množstvom skúseností sa s majstrovstvami rozlúčili nováčikovia Peter Anderko a Katarína Olejniková. Tí si túto súťaž síce užili, no už sa nevedia dočkať ďalšej, na ktorej sa o medaily pobijú znova, tentokrát určite úspešne.

Najbližšie majú prešovskí panteri naplánované letné tréningy doplnené o reprezentačné zrazy a sústredenia. Všetka snaha tých najsilnejších vyvrcholí na svetovom šampionáte seniorov v Taliansku, zvyšní zabojujú o ďalšie víťazstva v domácej lige.

2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
Mohlo by Vás zaujímať
Lucia Fecková z Prešov Panters so zlatom z Univerzitných Európskych Hier
Akademici športovci nezaháľajú ani v lete. Práve naopak, dni bez školy plne využívajú na tréningy. Ich fantastická forma sa preukázala aj na Univerzitných Európskych Hrách v Poľskej Lodzi, ktoré sa tento rok konajú od 17. do 30. júla.
Prešov Karate Kids opäť bodovali na vrcholových slovenských súťažiach!
Začiatkom mája sa PRESOV KARATE KIDS z JUNIORU PREŠOV zúčastnili MAJSTROVSTIEV SLOVENSKA KADETOV A JUNIOROV 2022, ktoré sa uskutočnili dňa 07.05.2022 v Bratislave.
Cykloželeznička je slávnostne otvorená, vyberte sa po nej z Prešova až na Sigord
Mesto Prešov slávnostne otvorilo Cykloželezničku Prešov – Zlatá Baňa 1. etapa. Vyše 6 kilometrov dlhý úsek už môžu cyklisti aktívne využívať a vychutnávať si nádherný výhľad z bicykla.
Šachový sviatok v Prešove je opäť na obzore
V termíne od 4.8. do 8.8.2022 sa na ZŠ Šmeralova uskutoční už 15. ročník Medzinárodného šachového turnaja PREŠOV OPEN 2022, ktorý je zároveň aj neoficiálnym Krajským majstrovstvom v šachu jednotlivcov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK