Pondelok, 15. august 2022
Meniny má Marcela | zajtra Leonard

Moje nie zlu 2021

Dňa 22.6.2021 sa v DJZ v Prešove, v priestoroch Malej scény, konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov krajskej súťaže v tvorbe komiksových príbehov Moje nie zlu 2021.

obr 1.jpg

Tento projekt podporil zo svojich zdrojov FPU.
Sme veľmi radi, že po ročnej prestávke sa k nám opäť vrátili veľmi pekné a zaujímavé komiksové príbehy mladých autorov z Prešovského kraja. Odborná porota, ktorej predsedal doc. PhDr. Peter Karpinský, PhD. , z Prešovskej univerzity, vyberala tie najlepšie práce zo 107 autorov Prešovského kraja.
Výber nebol jednoduchý, nakoľko veľmi vydarených komiksových príbehov bolo naozaj veľa. Porota skonštatovala, že mladí autori sa z roka na rok zlepšujú vo výbere tém a aj ich zobrazení.
Veľká vďaka patrí aj učiteľom ZŠ a ZUŠ, ktorí so žiakmi dlhodobo a veľmi úspešne pracujú a trpezlivo brúsia talent mladých autorov komiksov.
Ďakujeme za krásne výtvarné práce a už teraz sa tešíme na vernisáž v roku 2022.

Moje nie zlu foto 2.jpg .jpg
Moje nie zlu 1.jpg
MOJE NIE ZLU 2021 3.png
Mohlo by Vás zaujímať
Reštart turistiky sa na severovýchode Slovenska celkom vydaril. Návštevnosť ešte nedosahuje predpandemickú úroveň z roku 2019
Reštart turistickej sezóny sa na severovýchode Slovenska celkom vydaril. Návštevnosť ešte nedosahuje predpandemickú úroveň z roku 2019, ale zdá sa, že z najhoršieho sú už subjekty cestovného ruchu von. Sľubne sú navštevované všetky múzeálne expozitúry v Bardejove a v Bardejovských Kúpeľoch, ktoré patria pod Šarišské múzeum v Bardejove. Aj návštevnosť v samotných Bardejovských Kúpeľoch rastie, aj keď do úrovne posledného predpandemického roku 2019 ešte trochu chýba. Informuje o tom riaditeľ (OOCR) „ŠARIŠ“ – Bardejov Radomír Jančošek.
Folklórny súbor Solivarčan oslavuje 10. výročie
Umelecké teleso sídliace na Solivare tento rok oslavuje významné výročie. Už 10 rokov združuje talentovaných spevákov, tanečníkov a hudobníkov, ktorých okrem talentu spája aj veľká láska k folklóru.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK