Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Moje nie zlu 2021

Dňa 22.6.2021 sa v DJZ v Prešove, v priestoroch Malej scény, konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov krajskej súťaže v tvorbe komiksových príbehov Moje nie zlu 2021.

obr 1.jpg

Tento projekt podporil zo svojich zdrojov FPU.
Sme veľmi radi, že po ročnej prestávke sa k nám opäť vrátili veľmi pekné a zaujímavé komiksové príbehy mladých autorov z Prešovského kraja. Odborná porota, ktorej predsedal doc. PhDr. Peter Karpinský, PhD. , z Prešovskej univerzity, vyberala tie najlepšie práce zo 107 autorov Prešovského kraja.
Výber nebol jednoduchý, nakoľko veľmi vydarených komiksových príbehov bolo naozaj veľa. Porota skonštatovala, že mladí autori sa z roka na rok zlepšujú vo výbere tém a aj ich zobrazení.
Veľká vďaka patrí aj učiteľom ZŠ a ZUŠ, ktorí so žiakmi dlhodobo a veľmi úspešne pracujú a trpezlivo brúsia talent mladých autorov komiksov.
Ďakujeme za krásne výtvarné práce a už teraz sa tešíme na vernisáž v roku 2022.

Moje nie zlu foto 2.jpg .jpg
Moje nie zlu 1.jpg
MOJE NIE ZLU 2021 3.png
Mohlo by Vás zaujímať
Pri Toryse vyrástlo nové workoutové ihrisko
V Prešove v blízkosti rieky Torysa na Sídlisku III pribudlo úplne nové workoutové ihrisko. V areáli sa nachádza viac ako 17 stanovísk a je voľne dostupný pre verejnosť.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK