Štvrtok, 29. júl 2021
Meniny má Marta | zajtra Libuša

CINEMAX otvára nové kino v Prešove a expanduje aj za hranice

Obľúbená sieť CINEMAX otvára v Prešove svoju druhú prevádzku. Po kine v nákupnom centre Max dnes, vo štvrtok 17. júna 2021 otvorí verejnosti bránu nová prevádzka – CINEMAX Novum. V nákupnom centre Novum na Námestí legionárov si tak môžu filmoví fanúšikovia a fanúšičky vychutnať maximálne filmové zážitky v najvyššej technickej kvalite a v prostredí kina, aké už poznajú a majú radi.

CINEMAX NOVUM

Horúcou novinkou je v jednej zo sál technológia Ultra-X, ktorá je vybavená zvukovým systémom Dolby Atmos a laserovým projektorom s rozlíšením 4K (8,8 miliónov pixelov), čo zaručuje unikátnu kombináciu najkvalitnejšieho obrazu pri 2D aj 3D projekciách s dokonalým priestorovým zvukom, ktorý divákov a diváčky dostane priamo do centra filmového príbehu.
CINEMAX Novum tvorí osem kinosál, všetky s mimoriadne kvalitným technickým vybavením. Medzi ich pohodlnými sedadlami navyše nájdu ozajstní fajnšmekri aj sedadlá PremiumPlus, ktoré poskytujú nadštandardný priestor pre nohy a ich pohodlná opierka hlavy zaručí, že si sledovanú snímku každý komfortne vychutná z ktoréhokoľvek miesta v sále.
Kino disponuje aj konceptom tzv. VIP lounge, ktorý na Slovensko priniesla práve sieť CINEMAX. Tvorí ho samostatná VIP kinosála, ktorej sedadlá sú priestrannejšie a polohovateľné, zabudované tablety navyše umožňujú objednať si priamo do sály akékoľvek občerstvenie z portfólia vlastnej VIP kaviarne. V nej si môžu diváci a diváčky so vstupenkou do VIP lounge spríjemniť čakanie na film.
CINEMAX je vo svojej oblasti lídrom slovenského trhu. Od vzniku v roku 2006 spoločnosť vybudovala a spoločne s najnovším prešovským kinom prevádzkuje štrnásť viacsálových kín v dvanástich mestách. Prevádzky siete sú známe nielen ako miesta filmových projekcií, ale aj iných typov podujatí, vrátane festivalov, stand-up vystúpení, premietaní koncertov, opier, baletov či divadiel. Kiná CINEMAX sú členmi európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje okrem klasickej ponuky distribútorov aj bohatý výber európskych snímok. V roku 2020 otvorila spoločnosť svoju prvú rumunskú prevádzku v bukureštskom nákupnom centre Veranda a tento týždeň vstúpila aj na český trh otvorením kina CINEMAX Olympia v Olomouci.
Podrobnosti o novom prešovskom kine, vrátane jeho programu na najbližšie dni, sú k dispozícii na webstránke www.cine-max.sk. Prví návštevníci a návštevníčky sa môžu tešiť na kolekciu hollywoodskych veľkofilmov Godzilla vs. Kong, Rýchlo a zbesilo 9, hororových hitov V zajatí démonov 3, Tiché miesto 2 či Prekliata, ale aj rodinných filmov Luca a Králik Peter na úteku. Maximálny filmový zážitok si z kina CINEMAX Novum odnesie určite každý!

CINEMAX NOVUM
CINEMAX NOVUM
CINEMAX NOVUM
CINEMAX NOVUM
Mohlo by Vás zaujímať
FOTO: Miro Jaroš v EKOPARKU
Miro Jaroš zavítal dňa 14.07.2021 do EKOPARKU, kde potešil všetky (ne)poslušné deti.
Pivný festival
Sme naozaj šťastní, že aj tento rok sa napriek existujúcim opatreniam otvoria brány Pivného festivalu. Od štvrtka 29. júla do nedele 22. augusta Vás pozývame do 4 SPORT Areálu (bývalý Jazdecký areál), kde si po roku opäť vychutnáte spoločnosť priateľov a známych, posedíte si pri výbornom pive a ochutnáte tradičné grilované a pečené špeciality.
S letom prichádza do Prešova aj ARTIS festival
K letu v Prešove už deväť rokov neodmysliteľne patrí aj festival komornej hudby ARTIS. Podujatie opäť prinesie to najlepšie z klasickej hudby, novinkou bude koncert hot jazzu a swingu. Medzi hosťami sa predstavia umelci ako Rafael Álvarez, ZWIEBEL QUARTET, Fats jazz band a mnohí ďalší.
HEX v Ľuboticiach pri Prešove aj s fanúšikmi na pódiu už tento piatok
Slovenská kapela HEX odohrá už tento piatok 16. júla v Ľuboticiach jediný letný koncert na východnom Slovensku. Východniari si užijú výber najväčších hitov kapely a na pódium sa dostanú aj samotní fanúšikovia.
FOTO: Filmová noc na Šarišskom hrade 2021
Za hradbami Hradu Šariš sa uskutočnil už deviaty ročník FNNH. Ide o unikátny festival zameraný na premietanie krátkych filmov. Neopakovateľnú atmosféru umocňuje premietanie na veľkoformátové plátno v priestoroch stredovekého hradného nádvoria pod otvoreným nebom.
Veľkošarišskí hasiči v sobotu súťažili, v nedeľu pomáhali pri povodni
Veľký Šariš v sobotu 10.júla hostil dobrovoľných hasičov z okolia. Dobrovoľné hasičské družstva (DHZ) bojovali vo Veľkom Šariši o Pohár primátora mesta druhýkrát. Veľký Šariš je Európskym mestečkom športu 2021. Na ďalší deň boli dobrovoľní hasiči pomáhať pri povodni.
Rákociho palác rozozvučia staré melódie aj Prešovský graduál
Krajské múzeum v Prešove pripravilo pre svojich návštevníkov ochutnávku zo svetskej hudby 17. a 18. storočia. Kapela Musica Historica z Budapešti vystúpi v Prešove po prvýkrát. Počas prezentácie skladieb mnohých známych autorov od konca renesancie až po melodiku východoeurópskeho baroka zaznejú aj rôzne dobové hudobné nástroje.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.