Pondelok, 27. jún 2022
Meniny má Ladislav, Ladislava | zajtra Beáta

Kongres osteológov v Prešove

V dňoch 7. – 9. septembra sa v Divadle Jonáša Záborského v Prešove uskutoční 9. medzinárodný kongres slovenských a českých osteológov s podtitulom Dekáda kostí a kĺbov 2000 - 2006.

Kongres organizuje Slovenská lekárska spoločnosť, Spoločnosť pre osteoporózu a metabolické ochorenia kostí a Česká lékařská společnosť J. E. Purkyně, Společnosť pro metabolická onemocnění skeletu v spolupráci s Fakultnou nemocnicou J.A. Reimana a Spolkom lekárov v Prešove. Prešovským garantom je primár ortopedického oddelenia FNsP J.A. Reimana Ján Kľoc.

Medzi témy kongresu, ktorými sa budú slovenskí a českí odborníci zaoberať, patria osteoporotické zlomeniny a ich operačná liečba, nádory kostí a ďalšie. Osobitnú tému predstavujú zobrazovacie a diagnostické metódy v osteológii.

Súčasťou kongresu bude výstava firiem.

Viac informácií na webovej stránke www.osteopresov.sk.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK