Pondelok, 21. jún 2021
Meniny má Alojz | zajtra Paulína

Časť Jarkovej ulice bude na 5 dní kompletne uzavretá

Jarkova ulica v Prešove bude v úseku od vyústenia Weberovej ulice po hotel Beliér niekoľko dní neprejazdná. Uzávierka tejto časti ulice potrvá od 5.5.2021 do 9.5.2021.

Rekonštrukcia Jarkovej ulice v centre Prešova sa pomaly blíži ku koncu. V nasledujúcich dňoch sú naplánované na ceste práce, ktoré si vyžiadajú kompletnú uzávierku časti ulice v dňoch od 5. mája do 9. mája 2021. V tieto dni bude pohyb vozidiel po Jarkovej ulici, v úseku od vyústenia Weberovej po hotel Beliér, značne alebo úplne obmedzený v závislosti od postupu realizačných prác na stavenisku.

Mesto Prešov sa ospravedlňuje vodičom za dočasné obmedzenie a žiada všetkých účastníkov premávky o trpezlivosť. Našou snahou je, aby dotknutí vlastníci mohli v čo najkratšom čase opäť plnohodnotne využívať vstup na pozemok.

Mohlo by Vás zaujímať
Spustili sme nové parkovacie zóny
V rámci systému regulácie statickej dopravy pribudli v meste Prešov od júna 2021 nové spoplatnené zóny. Ide o zónu č. 3 a dve ulice v zóne č. 4. Mestský úrad pokračuje vo vydávaní nových virtuálnych parkovacích kariet.
Semafory na križovatke Arm.gen.Svobodu - Zemplínska - OC Kaufland budú dočasne vypnuté
Mesto Prešov upozorňuje vodičov na dočasné vypnutie cestnej dopravnej signalizácie na križovatke Arm. gen. Svobodu – Zemplínska – OC Kaufland v piatok 28. mája 2021.
Jazdíte na bicykli či kolobežke správne? Prešovskí mestskí policajti upozorňujú na základné pravidlá
Prešovskí mestskí policajti počas stredy 16. júna v teréne monitorovali jazdy cyklistov a kolobežkárov, aby ich oboznámili so základnými pravidlami cestnej premávky a poukázali na bezpečnosť jazdy.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.