Nedeľa, 05. december 2021
Meniny má Oto | zajtra Mikuláš

Ďalšie nešťastie pri orezávaní stromov

Na linku tiesňového volania bolo včera (22.03.2021) oznámené, že v katastri obce Šarišské Bohdanovce pri priemyselnom parku došlo k zavaleniu osoby stromom.

Hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru Drienov oznámenie okamžite preverila. Bolo zistené, že počas prerezávky stromov, ktorú vykonával 40 ročný muž (pochádzajúci zo Sečoviec) ho jeden zo stromov zavalil. Muž utrpel viacero zranení nezlučiteľných so životom. Polícia začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. K nešťastiu došlo v popoludňajších hodinách na brehu „Bohdanovského potoka“.

Nakoľko je obdobie orezávania stromov a začíname s prácami v záhradách, sadoch, polícia vyzýva občanov k mimoriadnej opatrnosti pri týchto prácach. Aj táto smutná udalosť je príkladom toho, že opatrnosti nikdy nie je dosť.

Mohlo by Vás zaujímať
Okradnuté zdravotné sestry
V sobotu (20.11.2021) popoludní bolo oznámené na operačné stredisko, že došlo ku krádeži mobilných telefónov a to v Prešove, na Ul. Hollého na novorodeneckom oddelení.
Prezradili ho svetlá
44 ročný Ukrajinec viedol osobné motorové vozidlo zn. Peugeot a to včera (09.11.2021) v ranných hodinách v smere od obce Dulová Ves.
Opitý vodič poškodil okrem iného aj smetné nádoby
Poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vzniesol obvinenie z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky 39 ročnému mužovi.
Pytliaci v Prešovskom kraji
Vyšetrovatelia v štyroch okresných riaditeľstvách počas víkendu začínali trestné stíhania vo veci trestného činu pytliactva. Ide o päť prípadov, kde páchatelia sú zatiaľ neznámi. Zákon pri tomto porušení zákona stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na dva roky.
Napadnutý muž opakoval, že on sa biť nechce
31 ročný Martin z Prešova bol obvinený z trestného činu výtržníctva, ktorého sa dopustil včera (23.11.2021) dopoludnia na pozemku, v blízkosti jednej z nocľahární miestnej charity.
Opitý nevodič havaroval
Na parkovisku pre obytným domom na Ul. Prostějovskej v Prešove 23 ročný mladík z obce Haniska osobným vozidlom narazil do iného vozidla, ktoré bolo na tam zaparkované
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK