Sobota, 03. december 2022
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Detské ihrisko na Exnárovej je pripravené na prevádzku

Detské ihrisko na Exnárovej ulici je po vstupnej kontrole a získaní inšpekčného certifikátu pripravené na prevádzku. Po uvoľnení protipandemických opatrení ho budú môcť deti naplno využívať.

Vo vnútrobloku na Exnárovej ulici, kde bolo predtým staré kamenné pieskovisko, mesto Prešov postavilo nové ihrisko s modernými hernými prvkami pre deti. Na ploche ihriska je použitá dopadová plocha z gumenej dlažby v štrkovom lôžku s ohľadom na bezpečnosť detí. Areál je ohraničený parkovým obrubníkom a oplotený do výšky 1,2 metra. Ihrisko obsahuje 6 samostatných herných prvkov: pieskovisko, kolotoč, váhadlovú hojdačku, vežu so šmýkačkou, vežu so šmýkačkou a hojdačkou a pružinovú hojdačku. V areáli ihriska sa nachádzajú aj dve lavičky a odpadkový kôš.

Pieskovisko má prírodný vzhľad a jeho vonkajšie časti sú vyrobené z agátového dreva. To našlo využitie aj pri váhadlovej hojdačke. Dve veže so šmýkačkou tvorí nosná konštrukcia zo smrekových palisád a laná s oceľovým jadrom. Ich súčasťou sú aj lezecké steny z vode odolného materiálu, herné atrakcie z oceľových trubiek, hrazdy a madlá z nehrdzavejúcej ocele a antikorová šmýkačka.

Zhotoviteľom ihriska je spoločnosť Intersystem EU s.r.o. , ktorá zrealizovala práce za 34 047,60 eur. Ihrisko je plne funkčné a pripravené na používanie hneď po zlepšení epidemiologickej situácie, s ktorou sú späté aj početné obmedzenia.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK