Pondelok, 17. január 2022
Meniny má Nataša | zajtra Bohdana

Prešovskí Panteri si vyskúšali Šamorínsky Život v bubline

Reštrikcie a opatrenia síce obmedzili tréningy športovcov a ich príprava sa znížila na minimum, avšak štát zabezpečil aspoň jednu náhradu. V olympijskom tréningovom centre X-bionic sphere v Šamoríne sa v posledných mesiacoch stretlo mnoho fantastických športovcov a počas prázdninového týždňa sa tam dostali aj slovenskí kicboxeri. Samozrejme, nechýbala ani výprava od Prešovských Panterov.

5 členná družina v zložení Lucia Fecková, Viktória Kažiková, Stela Levická, Marek Karlík a tréner Jozef Kolozsy sa do dejiska presunula v pondelok, 22.2..

Po absolvovaní 24 hodinovej karantény sa naplno začal proces športovej prípravy. Počas jedného týždňa absolvovali niekoľko hodín tréningov, ktoré zahŕňali kickbox, posilňovňu, atletiku či plávanie, no nezaobišlo sa to ani bez rôznych testovaní fyzických zdatností. Relax zabezpečilo wellness ale aj súkromné kino, vedenie reprezentácie sa postaralo o rozličné porady a samotní reprezentanti o množstvo zábavy.

„Za možnosť trénovať som veľmi vďačná. Život v bubline mi dal ďalšiu motiváciu na sebe pracovať a zlepšovať sa. Tento týždeň v X-bionicu pre mňa bude nezabudnuteľný a dúfam, že tam ešte pôjdeme.“ Priblížila svoje dojmy prešovská reprezentantka Stela Levická.

Všetci však veríme, že spoločné tréningy sa už nebudú obmedzovať iba na život v bubline a, že sa čoskoro stretneme na nejakom súťažnom meraní síl.

Mohlo by Vás zaujímať
Technické služby mesta Prešov začínajú s distribúciou kalendárov a vriec na rok 2022
Technické služby mesta Prešov (TSmP) budú od 20.12.2021 do rodinných domov distribuovať kalendár na rok 2022. Okrem termínov vývozu triedeného odpadu v ňom obyvatelia nájdu aj informácie zamerané na tému zálohovania a správneho triedenia odpadov.
Golužu nahradí v Tatrane Prešov bývalý slovenský reprezentant
Chorvátsky tréner Slavko Goluža po 4,5 roku skončil pri kormidle hádzanárov Tatrana Prešov. Vo funkcii ho nahradí Radoslav Antl st. s asistentom Marekom Gernátom, ktorý doteraz pôsobil pri mládeži Tatrana. Prešovský klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
Medzi Jarkovou ulicou a obchodným komplexom v centre mesta vzniklo malé námestie
Mesto Prešov prepojilo ulice Biskupa Gojdiča a Jarkovú novým námestíčkom. Zrekonštruovaná komunikácia bude slúžiť predovšetkým chodcom a cyklistom.
Postmodern Jukebox v Prešove
V prešovskom Čiernom orle vystúpi v júni 2022 výnimočné hudobné zoskupenie amerických umelcov v rámci svetového The Grand Reopening Tour.
Prvou Prešovčankou roka 2022 je Sárka
Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove sa 1. januára 2022 narodil prvý chlapček Brajen. V druhý deň nového roka sa vypýtala na svet aj prvá Prešovčanka Sárka.
Rekonštrukcia ZUŠ Jána Pöschla je kompletne ukončená
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu ZUŠ Jána Pöschla na Prostějovskej ulici. V rámci II. a III. etapy rekonštrukcie boli zateplené všetky pavilóny a kompletne vymenené vykurovacie rozvody.
V Prešove sa začína zber vianočných stromčekov
Zber vianočných stromčekov na prešovských sídliskách sa začína v pondelok 10.1.2022 a naplánovaný je až do 31.1.2022.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK