Pondelok, 15. august 2022
Meniny má Marcela | zajtra Leonard

Narazil do oplotenia, auto v potoku a vodič odišiel domov

26 ročný muž z mesta Veľký Šariš bol obvinený z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky, ktorého sa dopustil včera (07.03.2021) dve hodiny po polnoci, pred jedným z rodinných domov v rodnom meste.

Ako vodič viedol osobné motorové vozidlo, pričom ním narazil do murovanej a kovovej časti premostenia nad miestnym potokom, s vozidlom zišiel do potoka, kde ostal stáť. Vodič na mieste dopravnej nehody nezotrval, odišiel domov spať. Bol policajnou hliadkou vypátraný a bol podrobený dychovej skúške, ktorej hodnota dosiahla viac ako 2 promile! Poškodením premostenia a zábradlia vodič spôsobil škodu mestskému úradu mesta cca 2.000, -Eur. Vodičovi bol zadržaný vodičský preukaz, bol obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešovčania môžu navštíviť Vodný bar a zadarmo sa osviežiť
Na Hlavnej ulici pribudol Vodný bar, v ktorom sa môžu Prešovčania osviežiť a doplniť pitný režim počas letných horúčav.
Prešov Karate Kids sa zúčastnili svetovej súťaže!
Futbalové ihrisko pri ZŠ Prostějovská bude mať nový umelý trávnik
V týchto dňoch sa začali stavebné práce na futbalovom ihrisku v areáli ZŠ Prostějovská, kde už čoskoro pribudne nový umelý futbalový trávnik v limetkovo zelenej farbe. Slúžiť bude celému 1. FC Tatran Prešov, vrátane detí z Futbalovej akadémie 1. FC Tatran Prešov. Nový trávnik budú využívať aj žiaci zo ZŠ Prostějovská.
Mesto Prešov úspešne ukončilo úpravy plôch na Mukačevskej ulici
Po rekonštrukcii chodníka vedúceho k Materskej škole na Mukačevskej ulici zrealizovalo mesto Prešov aj rozsiahlu obnovu okolitých plôch vnútroblokov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK