PIS: aktuálne informácie o meste, radnici a spoločenských, kultúrnych a športových akciach v regióne

https://www.pis.sk/clanok/19544/volejbalovy_klub_vk_mirad_unipo_presov_trochu_inak.html

Volejbalový klub VK MIRAD UNIPO Prešov trochu inak

Túto neľahkú dobu VK MIRAD sa rozhodli spríjemniť veselými videami zo zákulisia klubu a osobného života hráčov. V priebehu nasledujúcich týždňov budeme uverejňovať zábavné dokrútky, v ktorých volejbalisti odpovedali na niekoľko otázok nielen o volejbale. V horúcich kreslách sa ako prví „zapotili“ smečiari Juraj Drobňák a Michal Hudák.

„Časy s epidémiou výrazne ovplyvnili náš vzťah s fanúšikmi. Momentálne nie je možné, aby diváci prišli do haly na volejbal a naživo sa opýtali hráčov, ako sa majú. S hráčmi sme preto natočili zábavné videá, ktoré všetkým vekovým kategóriám priblížia ich športový i súkromný život a sú populárne aj v zahraničí. Veríme, že aspoň online stmelíme komunitu fanúšikov, ktorí žijú a tešia sa volejbalom, “ komentoval iniciatívu generálny manažér Marián Palenčar.

https://www.facebook.com/watch/263043517160720/3938328799523090/


V druhom videu na seba zaujímavosti „nabonzovali“ blokár Tomáš Šiket a libero Lukáš Brilla.


Videá vznikli za podpory generálnych partnerov a sponzorov. Ďakujeme spoločnosti Mirad a Prešovskej univerzite v Prešove. Scenár spracovala Jana Palenčarová. Za technické vybavenie smeruje vďaka Jurajovi Drobňákovi a Andrejovi Schlankovi, ktorý sa postaral aj o dramaturgiu, strih a celkové spracovanie audiovizuálneho materiálu.

 
5.3.2021 | Autor: Jana Palenčarová | Mesto Prešov | čítané: 518 krát