Pondelok, 24. január 2022
Meniny má Timotej | zajtra Gejza

Volejbalový klub VK MIRAD UNIPO Prešov trochu inak

Túto neľahkú dobu VK MIRAD sa rozhodli spríjemniť veselými videami zo zákulisia klubu a osobného života hráčov. V priebehu nasledujúcich týždňov budeme uverejňovať zábavné dokrútky, v ktorých volejbalisti odpovedali na niekoľko otázok nielen o volejbale. V horúcich kreslách sa ako prví „zapotili“ smečiari Juraj Drobňák a Michal Hudák.

„Časy s epidémiou výrazne ovplyvnili náš vzťah s fanúšikmi. Momentálne nie je možné, aby diváci prišli do haly na volejbal a naživo sa opýtali hráčov, ako sa majú. S hráčmi sme preto natočili zábavné videá, ktoré všetkým vekovým kategóriám priblížia ich športový i súkromný život a sú populárne aj v zahraničí. Veríme, že aspoň online stmelíme komunitu fanúšikov, ktorí žijú a tešia sa volejbalom, “ komentoval iniciatívu generálny manažér Marián Palenčar.

https://www.facebook.com/watch/263043517160720/3938328799523090/


V druhom videu na seba zaujímavosti „nabonzovali“ blokár Tomáš Šiket a libero Lukáš Brilla.


Videá vznikli za podpory generálnych partnerov a sponzorov. Ďakujeme spoločnosti Mirad a Prešovskej univerzite v Prešove. Scenár spracovala Jana Palenčarová. Za technické vybavenie smeruje vďaka Jurajovi Drobňákovi a Andrejovi Schlankovi, ktorý sa postaral aj o dramaturgiu, strih a celkové spracovanie audiovizuálneho materiálu.

Mohlo by Vás zaujímať
Medzi Jarkovou ulicou a obchodným komplexom v centre mesta vzniklo malé námestie
Mesto Prešov prepojilo ulice Biskupa Gojdiča a Jarkovú novým námestíčkom. Zrekonštruovaná komunikácia bude slúžiť predovšetkým chodcom a cyklistom.
Prvou Prešovčankou roka 2022 je Sárka
Vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou J. A. Reimana v Prešove sa 1. januára 2022 narodil prvý chlapček Brajen. V druhý deň nového roka sa vypýtala na svet aj prvá Prešovčanka Sárka.
Hodili kameň do čelného skla trolejbusu v Prešove
Na linku 158 bolo včera (18.01.2022) podvečer oznámené, že došlo k úmyselnému rozbitiu čelného skla na trolejbuse
Rekonštrukcia ZUŠ Jána Pöschla je kompletne ukončená
Mesto Prešov úspešne ukončilo rekonštrukciu ZUŠ Jána Pöschla na Prostějovskej ulici. V rámci II. a III. etapy rekonštrukcie boli zateplené všetky pavilóny a kompletne vymenené vykurovacie rozvody.
Mesto Prešov uspelo v súdnom spore s projektantom cykloželezničky, od ktorého bude vymáhať vyše pol miliónovú škodu
Krajský súd v Prešove potvrdil rozsudok prvostupňového súdu vo veci vadného projektu týkajúceho sa stavby cykloželezničky. Rozhodnutie už nadobudlo právoplatnosť a pre spoločnosť A. P. H. ateliér, s.r.o. tak vzniká povinnosť zaplatiť mestu Prešov zmluvnú pokutu a náhradu spôsobenej škody vo výške takmer 550 tisíc eur.
V Prešove sa začína zber vianočných stromčekov
Zber vianočných stromčekov na prešovských sídliskách sa začína v pondelok 10.1.2022 a naplánovaný je až do 31.1.2022.
Lávka na Mukačevskej ulici je po rekonštrukcii opäť prístupná pre širokú verejnosť
Mesto Prešov úspešne ukončilo komplexnú rekonštrukciu lávky na Mukačevskej ulici. Stavba už bola oficiálne odovzdaná do užívania. Na lávke a priľahlých chodníkoch je ešte potrebné vykonať povrchové úpravy, ktoré budú zrealizované v jarných mesiacoch.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK