Utorok, 20. apríl 2021
Meniny má Marcel | zajtra Ervín

Volejbalový klub VK MIRAD UNIPO Prešov trochu inak

Túto neľahkú dobu VK MIRAD sa rozhodli spríjemniť veselými videami zo zákulisia klubu a osobného života hráčov. V priebehu nasledujúcich týždňov budeme uverejňovať zábavné dokrútky, v ktorých volejbalisti odpovedali na niekoľko otázok nielen o volejbale. V horúcich kreslách sa ako prví „zapotili“ smečiari Juraj Drobňák a Michal Hudák.

„Časy s epidémiou výrazne ovplyvnili náš vzťah s fanúšikmi. Momentálne nie je možné, aby diváci prišli do haly na volejbal a naživo sa opýtali hráčov, ako sa majú. S hráčmi sme preto natočili zábavné videá, ktoré všetkým vekovým kategóriám priblížia ich športový i súkromný život a sú populárne aj v zahraničí. Veríme, že aspoň online stmelíme komunitu fanúšikov, ktorí žijú a tešia sa volejbalom, “ komentoval iniciatívu generálny manažér Marián Palenčar.

https://www.facebook.com/watch/263043517160720/3938328799523090/


V druhom videu na seba zaujímavosti „nabonzovali“ blokár Tomáš Šiket a libero Lukáš Brilla.


Videá vznikli za podpory generálnych partnerov a sponzorov. Ďakujeme spoločnosti Mirad a Prešovskej univerzite v Prešove. Scenár spracovala Jana Palenčarová. Za technické vybavenie smeruje vďaka Jurajovi Drobňákovi a Andrejovi Schlankovi, ktorý sa postaral aj o dramaturgiu, strih a celkové spracovanie audiovizuálneho materiálu.

Mohlo by Vás zaujímať
Pátranie po hľadanej osobe
JUDr. Peter Košč, LLM MBA, nar. 17.08.1976.
Mesto Prešov rozšíri regulované parkovanie do ďalších zón, pribudnú aj nové parkovacie automaty
V rámci systému regulácie statickej dopravy pribudnú v meste Prešov od júna 2021 nové spoplatnené zóny. Pôjde o zónu č. 3 a dve ulice v zóne č. 4. V tom istom mesiaci mesto osadí aj nové parkovacie automaty na najvyťaženejších miestach v zónach č. 1 a 2.
Protitankovú strelu doviezol autom na políciu!
Včera (28.03.2021) o pol druhej popoludní sa osobne dostavil na Obvodné oddelenie Policajného zboru v Stropkove 60 ročný miestny muž a doniesol protitankovú strelu.
Poslanci volili nového hlavného kontrolóra mesta Prešov
Novým hlavným kontrolórom mesta Prešov bude Alexander Ernst. Po tajnej voľbe v mestskom zastupiteľstve získal zhodný počet hlasov so svojou protikandidátkou. O jeho víťazstve rozhodol až žreb.
Drobná architektúra pripomína slávnu históriu, predovšetkým cisárovnú Sisi
Bardejovské Kúpele sú medzinárodne známe svojimi 10 prameňmi prirovnávanými k tým vo francúzskych kúpeľoch Vichy.
Mesto Prešov odpustí poplatky prevádzkovateľom letných terás aj v tomto roku
Majitelia kaviarní a gastro prevádzok v Prešove môžu požiadať o umiestnenie sezónnych letných terás už teraz. Vopred sa tak môžu pripraviť na otvorenie exteriérových sedení, ktorému však musí predchádzať uvoľnenie protipandemických opatrení zo strany štátu. Mesto Prešov odpustí podnikateľom poplatky za umiestnenie terás aj v nadchádzajúcej sezóne.
Jarné upratovanie v Prešove potrvá do 27. apríla
Mesto Prešov vychádza občanom v ústrety. V rámci jarného upratovania v Prešove doplní 5. cyklus, ktorý potrvá až do 27. apríla.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.