Pondelok, 24. január 2022
Meniny má Timotej | zajtra Gejza

V Náruči pomáhajú chrániť zdravie klientov nové pomôcky

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove získalo finančný príspevok z Nadácie SPP vo výške 1000 eur. Finančné prostriedky boli použité na nákup rukavíc, respirátorov a tabletov, ktoré pomáhajú klientom počas izolácie.

Zariadenie pre seniorov Náruč v Prešove získalo finančný príspevok vo výške 1000 eur z mimoriadneho grantového programu Pomáhame SPPolu, ktorý bol zameraný na zvýšenie kvality života ľudí, ktorí sú prijímateľmi sociálnych služieb.

Finančné prostriedky zariadenie využilo na nákup ochranných pomôcok, ako sú respirátory a rukavice a tiež na nákup tabletov pre klientov.

Nakúpené ochranné pomôcky a tablety zariadeniu pomôžu v boji s pandémiou ochorenia COVID-19 a podporia inovatívne a progresívne prístupy pri zabezpečovaní kontaktov klientov s rodinou v prípade izolácie alebo karantény.

Tento projekt sa uskutočnil vďaka podpore Nadácie SPP.

„Úprimne ďakujeme za podporu správcom Nadácie SPP, jej donorom a všetkým prajeme veľa tvorivých nápadov a hlavne pevné zdravie, " uviedol Jozef Dobrovič, riaditeľ Zariadenia pre seniorov Náruč v Prešove.

Mohlo by Vás zaujímať
Rok 2021 bol v Prešove plný netradičných detských mien, narodili sa aj trojičky
Máriu a Jakuba vystriedali Timea a Samuel, no ani v roku 2021 nebola núdza o netradičné mená detí. V Prešove sa vlani dokonca narodili trojičky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK