Piatok, 12. august 2022
Meniny má Darina | zajtra Ľubomír

DPMP od 8. februára pridá viaceré školské spoje

Dopravný podnik mesta Prešov v reakcii na návrat časti žiakov do škôl od 8.2.2021 pridá niekoľko školských spojov. V platnosti však zostáva prázdninový cestovný poriadok.

Od 8. februára pribudne na linkách prešovskej MHD 14 doplnených, respektíve rozšírených spojov, ktoré poslúžia predovšetkým pre žiakov prvého stupňa základných škôl a študentov končiacich ročníkov stredných škôl, ktorých sa týka prechod na prezenčnú výučbu a od pondelka sa vrátia do škôl.

Vybrané spoje budú preto zachádzať až k základným školám. Okrem školských spojov pribudnú nové spoje v ranných a popoludňajších hodinách aj na linkách č. 14, 23, 24, 32 a 39. Premávka MHD v pracovných dňoch sa však naďalej riadi cestovným poriadkom pre PRACOVNÝ DEŇ – PRÁZDNINY.

Prílohy
Rezim_premavky_MHD_2021-02-08_1.pdf
pdf
209.8 kB
Mohlo by Vás zaujímať
Prešovskú MHD čoskoro posilnia elektrické midibusy
V druhej polovici júla 2022 došlo k podpisu kúpnej zmluvy na dodávku piatich nových elektrických midibusov vrátane nabíjačiek a príslušenstva. Verejné obstarávanie na dodávku elektrických midibusov v dĺžke do 9 metrov vyhlásil DPMP, a.s. v máji tohto roku.
Na Sekčovskej ulici pribudne prvý vyhradený jazdný pruh pre MHD
V Prešove už čoskoro vznikne prvý bus-pruh, ktorý zvýhodní MHD pred individuálnou automobilovou dopravou.
Mimoriadny režim premávky linky MHD č. 26 od 23. júla
Linka č. 26 bude dočasne premávať v upravenom režime. Dôvodom je celozávodná dovolenka v spoločnosti Spinea.
Pozor, zmena priechodu cez most na Škultétyho ulici
Mesto Prešov informuje všetkých ľudí prechádzajúcich cez most na Škultétyho ulici o novom priechode. Cyklistov a kolobežkárov prosíme, aby pri prechádzaní zišli z bicykla či kolobežky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK