Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Nadrozmerný odpad nepatrí ku kontajnerom

Mestská polícia Prešov prijala 28. januára o 8.15 hod. ráno anonymné oznámenie o tom, že na Sabinovskej ulici sa nachádza veľká skládka nadrozmerného odpadu. Žiadame občanov, aby zbavovanie sa nadrozmerného odpadu z domácností a pivníc neriešili takýmto spôsobom, ale boli tolerantní k ostatným ľuďom i k životnému prostrediu.

28. januára 2021 o 8.15 hod. ráno prijala Mestská polícia Prešov anonymné oznámenie o tom, že sa na Sabinovskej ulici č.7 pred kontajnermi nachádza skládka nadrozmerného odpadu.

Občanov mesta Prešov preto vyzývame a žiadame, aby boli tolerantní k ostatným ľuďom v ich okolí i k životnému prostrediu a aby upratovanie nadrozmerného odpadu z domácností či pivníc neriešili takýmto spôsobom.

Pre nadrozmerný odpad, ako napr. dvere, televízory, mikrovlnky či skrine je možné objednať si veľkokapacitný kontajner. Viac informácií o objednávke VOK-u nájdete TU.

Takýto odpad je tiež možné odviezť na zberný dvor, ktorý je na to určený.

Ďalšou z možností je využiť obdobie jarného či jesenného upratovania, keď sú podľa harmonogramu v jednotlivých mestských častiach rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery.

Mestská polícia po nahlásení skládky kontaktovala spoločnosť Technické služby mesta Prešov, a.s. , ktorá odpad odstránila.

Mohlo by Vás zaujímať
Rok 2021 bol v Prešove plný netradičných detských mien, narodili sa aj trojičky
Máriu a Jakuba vystriedali Timea a Samuel, no ani v roku 2021 nebola núdza o netradičné mená detí. V Prešove sa vlani dokonca narodili trojičky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK