Sobota, 06. marec 2021
Meniny má Radoslav, Radoslava | zajtra Tomáš

Štartuje fotosúťaž Národného týždňa manželstva 2021

V pondelok 25. januára 2021 bola spustená celokrajská fotosúťaž na tému Bezpečne v manželstve, ktorá je sprievodnou aktivitou Národného týždňa manželstva. Najlepšie fotografie získajú špeciálne ocenenia.

OZ Ži(vé) vzťahy v spolupráci s PSK v rámci Národného týždňa manželstva vyhlásili fotosúťaž na tému: Bezpečne v manželstve. Zapojiť sa môžu všetci obyvatelia Prešovského kraja, ktorí manželstvo žijú, obdivujú, podporujú či plánujú.

Stačí poslať autorskú fotografiu, ktorá bude vyjadrovať túto tému, cez formulár na www.ntmpo.sk alebo do súkromnej správy na Facebooku NTMPO.

Všetci zapojení súťažia o zaujímavé ceny, môžu svetu ukázať svoju tvorivosť a podporiť Národný týždeň manželstva a iste i mnohé, nielen manželské páry, ktoré môže osloviť práve ich fotka.

Foto príspevky je možné posielať do 13.02.2021. Na Valentína 14.02.2021 vo večernej relácii na bodka.tv, budú vyhlásení 4 výhercovia v kategóriách: cena sympatie (o ktorej rozhodne najväčší počet like-ov na FB), cena odbornej poroty, cena predsedu PSK a cena primátorky mesta Prešov.

Všetky prihlásené fotografie budú zverejnené v pondelok 08.02.2021, kedy bude odštartovaná aj možnosť hlasovania na Facebooku.

Presné pravidlá fotosúťaže sú uvedené TU. Nad fotosúťažou prevzal záštitu predseda PSK PaedDr. Milan Majerský, PhD.

Národný týždeň manželstva sa v Prešove uskutoční v dňoch 8. - 14. februára 2021. Viac informácií prinesieme čoskoro.

Mohlo by Vás zaujímať
Jubilejná výstava akademického maliara Petra Kocáka v Univerzitnej knižnici PU v Prešove
V sobotu 20. februára 2021 bola v priestoroch Univerzitnej knižnice Prešovskej univerzity v Prešove (UK PU) a zároveň na jej webovom sídle (www.pulib.sk) sprístupnená jubilejná výstava grafických diel Petra Kocáka – akademického maliara a vysokoškolského pedagóga Filozofickej fakulty PU. Udialo sa tak na deň presne po 20-tich rokoch od otvorenia výstavy grafík „All my women?“, ktorej autorom bol tiež Peter Kocák.
Výstavu najkrajších fotografií Prešovského kraja môže obdivovať verejnosť
Séria najkrajších fotografií z ôsmeho ročníka fotografickej súťaže Choď a foť začala putovať naprieč Prešovským krajom. Verejnosti je prístupná od dnešného dňa v OC Novum Prešov.
KOCR vyhlásila víťazov v 7. ročníku ankety
Víťazi ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2020 sú známi. Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska ocení tri organizácie a jednu osobnosť.
KOCR vyhlásila víťazov v 7. ročníku ankety
Víťazi ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2020 sú známi. V kategórii AntiCovid sú to OOCR „Šariš“ – Bardejov, Oddelenie kultúry a športu mesta Vysoké Tatry a Vihorlatská hvezdáreň v Humennom. Ocenenie za celoživotný prínos v oblasti cestovného ruchu patrí známemu značkárovi turistických chodníkov Ernestovi Rusnákovi.
Natoč svoj príbeh z karantény!
Kultúrne centrum Tabačka Kulturfabrik spúšťa jedinečný filmový festival SÁM DOMA! Natoč krátky film do 10 minút a staň sa jeho súčasťou.
Knižnica naplánovala marec plný knižných radostí
Besedy, súťaže a bohatý sprievodný program pre malých aj veľkých knihomoľov... Aj tak bude vyzerať marec v Krajskej knižnici P. O. Hviezdoslava v Prešove.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.