Štvrtok, 07. júl 2022
Meniny má Oliver | zajtra Ivan

Premávka MHD od 11.1.2021 pokračuje v prázdninovom režime

DPMP, a.s. oznamuje, že od pondelka 11. januára 2021 bude MHD jazdiť naďalej podľa cestovného poriadku PRACOVNÝ DEŇ - PRÁZDNINY.

Dopravný podnik mesta Prešov informuje cestujúcich, že od pondelka 11. januára 2021 bude mestská hromadná doprava v pracovných dňoch aj naďalej premávať podľa cestovného poriadku pre PRACOVNÝ DEŇ - PRÁZDNINY.

V cestovných poriadkoch na zastávkach MHD nájdu cestujúci odchody spojov v strednom stĺpci.

Keďže epidemiologická situácia sa neustále vyvíja a mení, cestujúcim odporúčame pravidelne sledovať informácie a oznamy DPMP, a. s. na webových stránkach www.dpmp.sk , www.facebook.com/dpmpo, imhd.sk, prípadne v aplikáciách MHD Prešov a Ubian, na výveskách vo vozidlách MHD a v zastávkových prístreškoch.

Prázdninový režim premávky MHD platí až do odvolania.

Mohlo by Vás zaujímať
Hlavná ulica bude cez víkend 4 hodiny uzavretá, MHD bude premávať po obchádzkovej trase
Hlavná ulica v Prešove bude v sobotu 11.6.2022, v čase od 19:00 do 23:00 hod. , kompletne uzavretá pre automobilovú a autobusovú dopravu. Všetky linky MHD budú v uvedenom čase presmerované na obchádzkovú trasu.
Tri linky MHD prechádzajú na prázdninový režim
Dopravný podnik mesta Prešov pristúpi od 13.6.2022 k mimoriadnej zmene režimu premávky troch liniek. Cieľom tohto opatrenia je predísť neplánovaným výpadkom spojov z dôvodu nedostatku vodičov MHD.
Radnica apeluje na používateľov zdieľaných bicyklov, aby sa správali zodpovedne. Úmyselné poškodenie bicykla môže vyjsť páchateľa draho
Mesto Prešov v spolupráci so spoločnosťou ANTIK Telecom s.r.o. v roku 2021 úspešne uviedlo do prevádzky zdieľané bicykle, ktoré prispievajú k zvýšeniu mobility obyvateľov a zároveň podporujú Prešovčanov vo využívaní alternatívnych možností prepravy. Verejné bicykle sa postupne tešia čoraz väčšej obľube a radnica preto počíta s ich prevádzkou aj v budúcnosti. Mesto však zároveň vyzýva všetkých používateľov, aby tieto bicykle nepoškodzovali a v prípade ak ľudia spozorujú podozrivú manipuláciu so zdieľaným bicyklom, aby neváhali kontaktovať políciu.
Prešovská MHD prechádza od 1. júla na prázdninový režim
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že s príchodom letných prázdnin bude aj prešovská MHD premávať podľa cestovného poriadku platného pre prázdniny.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK