Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Pátranie po nezvestnej osobe

Lukáš ČERVEŇÁK, nar. 15.2.1988, bytom Chminianske Jakubovany 212.

Lukáš Červeňák
Lukáš Červeňák

32 ročný Lukáš je nezvestný odo dňa 25.07.2020, kedy odišiel z miesta trvalého bydliska do mesta Prešov. Od uvedeného dňa sa už do miesta svojho trvalého bydliska nevrátil , ani nepodal o sebe žiadnu správu svojim príbuzným.

Popis osoby: Menovaný je vysoký 165cm, štíhlej postavy, oči hnedé, vlasy tmavohnedé krátke. Na predlaktiach oboch rúk má rezné jazvy.
Popis oblečenia: Menovaný mal naposledy oblečené: reflexnú vestu zelenej farby, asi 4 vetrovky bližšie nezistených farieb, asi 4 nohavice, pričom vrchné by mali byť modré rifle uviazané v pase šnúrkou od topánok, topánky nezistené, šiltovka čiernej farby bez loga. Pri sebe má svoj OP.

Akékoľvek poznatky k nezvestnej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Prešov, č. t. 0961 80 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru.

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK