Nedeľa, 14. august 2022
Meniny má Mojmír | zajtra Marcela

Pátranie po nezvestnej osobe

Lukáš ČERVEŇÁK, nar. 15.2.1988, bytom Chminianske Jakubovany 212.

Lukáš Červeňák
Lukáš Červeňák

32 ročný Lukáš je nezvestný odo dňa 25.07.2020, kedy odišiel z miesta trvalého bydliska do mesta Prešov. Od uvedeného dňa sa už do miesta svojho trvalého bydliska nevrátil , ani nepodal o sebe žiadnu správu svojim príbuzným.

Popis osoby: Menovaný je vysoký 165cm, štíhlej postavy, oči hnedé, vlasy tmavohnedé krátke. Na predlaktiach oboch rúk má rezné jazvy.
Popis oblečenia: Menovaný mal naposledy oblečené: reflexnú vestu zelenej farby, asi 4 vetrovky bližšie nezistených farieb, asi 4 nohavice, pričom vrchné by mali byť modré rifle uviazané v pase šnúrkou od topánok, topánky nezistené, šiltovka čiernej farby bez loga. Pri sebe má svoj OP.

Akékoľvek poznatky k nezvestnej osobe oznámte na OPaKTČ OKP OR PZ Prešov, č. t. 0961 80 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebookovej stránky Policajného zboru.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK