Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Nákladné vozidlo poškodilo stojan na čerpacej stanici

Zamestnanej čerpacej stanice na diaľnici D1 v smere Prešov- Poprad v sobotu (28.11.2020) podvečer oznámil na linku 158 poškodenie jedného zo stojanov.

Policajná hliadka po príchode na miesto zistila, že 36 ročný Poliak, ako vodič viedol nákladné motorové vozidlo s návesom, pričom počas prejazdu čerpacou stanicou pri parkovaní sa nevenoval plne vedeniu vozidla a zadnou časťou návesu zachytil tankovací stojan.

Vodič stojan poškodil, no pokojne s nákladným vozidlom prešiel ďalej a vozidlo odstavil. Vodič bol na mieste podrobený kontrole ako aj dychovej skúške, ktorej výsledok bol pozitívny. Dosiahol hodnotu 0,77 mg/l vydychovaného vzduchu.

Tento poľský vodič si dovolil jazdiť na nákladnom motorovom vozidle s prevádzkovou hmotnosťou 8.600 kg a s prívesom s prevádzkovou hmotnosťou 6.751 kg pod vplyvom alkoholu! Svojím nezodpovedným konaním mohol ohroziť život, alebo zdravie seba alebo aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Vodič bol na mieste zadržaný a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Mohlo by Vás zaujímať
Prekvapivý nález ľudskej lebky v pivnici v Prešove
V sobotu (08.01.2022) po 18-tej hodine bol na operačné stredisko ohlásený nález ľudskej lebky.
Ukradli kabelku doktorke priamo z ambulancie
Včera (30.12.2021) popoludní bolo doktorkou oznámené na tiesňovú linku 158, že jej z ambulancie bola ukradnutá kabelka.
Mestská polícia Prešov vyzýva na bezpečné zaobchádzanie so zábavnou pyrotechnikou
Nesprávne zaobchádzanie s pyrotechnikou sa môže v niektorých prípadoch zmeniť aj na boj o život. Mestská polícia Prešov preto apeluje na občanov, aby boli pri manipulácii s ohňostrojmi a petardami obzvlášť opatrní.
Krádež v aute na ulici Švábska
Včera (12.01.2022) popoludní 61 ročný muž osobne oznámil na Obvodnom oddelení Policajného zboru Prešov – Juh, že došlo ku krádeži.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK