Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

KOCR Severovýchod Slovenska vyhlásila 7. ročník ankety

Odvetvie cestovného ruchu zažíva v dôsledku pandémie najťažšie obdobie za posledné roky. Pociťuje to aj Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska, ktorá napriek neľahkej dobe vyhlásila 7. ročník ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2020.

V ankete boli v minulosti ocenené viaceré osobnosti a zamestnanci pracujúci a podnikajúci v cestovnom ruchu, rovnako aj zariadenia a produkty cestovného ruchu. Tradičné kategórie však tento rok nahradia len dve:
- Celoživotný prínos v oblasti cestovného ruchu
- AntiCovid

V prvej spomínanej kategórii môže odborná i laická verejnosť nominovať osoby a osobnosti, ktoré sa svojou dlhoročnou prácou zasluhujú, resp. zaslúžili o rozvoj cestovného ruchu v Prešovskom kraji a ktoré prispeli k jeho pozitívnemu obrazu doma i v zahraničí. Tieto osobnosti by mali byť vzorom a inšpiráciou pre ďalších a pre napredovanie rozvoja cestovného ruchu v jeho komplexnom i čiastkovom meradle.

V kategórii AntiCovid môže verejnosť nominovať tie subjekty, ktoré v rámci pandemickej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19, podnikli najväčšiu snahu o udržanie si zamestnancov ako aj návštevníkov. „V tejto kategórii môžu byť nominované osoby, samosprávy, organizácie, ale aj ubytovacie či stravovacie zariadenia. Môže ísť napr. o majiteľa podniku, ktorý sa v tomto roku radšej zadlžil, ako by mal prepúšťať, alebo zariadenia, ktoré prišli s novou ponukou produktov cestovného ruchu“ vysvetľuje myšlienku ocenenia výkonný riaditeľ KOCR Severovýchod Slovenska Martin Janoško.

Na základe nominácií verejnosti vyberie ocenené osobnosti prípadne zariadenia a samosprávy odborná komisia. Nominácie je možné zasielať poštou na adresu KOCR Severovýchod Slovenska alebo emailom na marketing@severovychod.sk do konca kalendárneho roka 2020 (31. 12. 2020).
V prípade konania najväčšej slovenskej výstavy cestovného ruchu – ITF Slovakiatour 2021, si víťazi svoje ocenenia prevezmú na tomto podujatí v Bratislave. Všetky potrebné informácie, kontaktný formulár a podmienky nominovania sú dostupné na stránke www.severovychod.sk .

Ocenenie Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja organizuje Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska už od roku 2014. Hlavnou úlohou je oceniť a motivovať ľudí, ktorí pracujú v cestovnom ruchu v Prešovskom kraji, pomáhajú pri jeho rozvoji a môžu byť vďaka svojim kvalitám vzorom pre ostatných.


Mohlo by Vás zaujímať
Pri Toryse vyrástlo nové workoutové ihrisko
V Prešove v blízkosti rieky Torysa na Sídlisku III pribudlo úplne nové workoutové ihrisko. V areáli sa nachádza viac ako 17 stanovísk a je voľne dostupný pre verejnosť.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK