Utorok, 26. január 2021
Meniny má Tamara | zajtra Bohuš

KOCR Severovýchod Slovenska vyhlásila 7. ročník ankety

Odvetvie cestovného ruchu zažíva v dôsledku pandémie najťažšie obdobie za posledné roky. Pociťuje to aj Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska, ktorá napriek neľahkej dobe vyhlásila 7. ročník ankety Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja za rok 2020.

V ankete boli v minulosti ocenené viaceré osobnosti a zamestnanci pracujúci a podnikajúci v cestovnom ruchu, rovnako aj zariadenia a produkty cestovného ruchu. Tradičné kategórie však tento rok nahradia len dve:
- Celoživotný prínos v oblasti cestovného ruchu
- AntiCovid

V prvej spomínanej kategórii môže odborná i laická verejnosť nominovať osoby a osobnosti, ktoré sa svojou dlhoročnou prácou zasluhujú, resp. zaslúžili o rozvoj cestovného ruchu v Prešovskom kraji a ktoré prispeli k jeho pozitívnemu obrazu doma i v zahraničí. Tieto osobnosti by mali byť vzorom a inšpiráciou pre ďalších a pre napredovanie rozvoja cestovného ruchu v jeho komplexnom i čiastkovom meradle.

V kategórii AntiCovid môže verejnosť nominovať tie subjekty, ktoré v rámci pandemickej situácie súvisiacej s ochorením COVID-19, podnikli najväčšiu snahu o udržanie si zamestnancov ako aj návštevníkov. „V tejto kategórii môžu byť nominované osoby, samosprávy, organizácie, ale aj ubytovacie či stravovacie zariadenia. Môže ísť napr. o majiteľa podniku, ktorý sa v tomto roku radšej zadlžil, ako by mal prepúšťať, alebo zariadenia, ktoré prišli s novou ponukou produktov cestovného ruchu“ vysvetľuje myšlienku ocenenia výkonný riaditeľ KOCR Severovýchod Slovenska Martin Janoško.

Na základe nominácií verejnosti vyberie ocenené osobnosti prípadne zariadenia a samosprávy odborná komisia. Nominácie je možné zasielať poštou na adresu KOCR Severovýchod Slovenska alebo emailom na marketing@severovychod.sk do konca kalendárneho roka 2020 (31. 12. 2020).
V prípade konania najväčšej slovenskej výstavy cestovného ruchu – ITF Slovakiatour 2021, si víťazi svoje ocenenia prevezmú na tomto podujatí v Bratislave. Všetky potrebné informácie, kontaktný formulár a podmienky nominovania sú dostupné na stránke www.severovychod.sk .

Ocenenie Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja organizuje Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska už od roku 2014. Hlavnou úlohou je oceniť a motivovať ľudí, ktorí pracujú v cestovnom ruchu v Prešovskom kraji, pomáhajú pri jeho rozvoji a môžu byť vďaka svojim kvalitám vzorom pre ostatných.


Mohlo by Vás zaujímať
Serendipity od Viliama Kráľa je knihou o ceste človeka, ktorý vzal osud do vlastných rúk
Cestovanie a príbehy o cestovaní, cestovateľské kiná a kvízy, tipy a triky ako cestovať za lacno. Tieto koncepty sú na Slovensku dobre známym a vyhľadávaným formátom, ktorý za normálnych okolností nemá problém zaplniť kaviarne a sály divákmi dychtiacimi dozvedieť sa niečo o zážitkoch moderných dobrodruhov.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.