Utorok, 22. jún 2021
Meniny má Paulína | zajtra Sidónia

Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad

Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.

Vstupnú budovu na cyklistický velodróm poznačil zub času a poveternostné vplyvy. Mesto Prešov sa preto po rekonštrukcii jej interiéru a výmene okien rozhodlo pokračovať v modernizácii a kompletne obnoviť aj vonkajší vzhľad budovy.

V rámci ďalšej fázy revitalizácie cyklistického velodrómu na Športovej ulici v Prešove bude zateplený celý objekt, vrátane strešných konštrukcií. Súčasťou prác je aj sanácia havarijného stavu zatekania v prechodovej chodbe vedúcej do hľadiska Velodrómu a úprava strešných vpustí.

Stavebné práce zahŕňajú aj osadenie nových plastových dverí a presklenej steny do priestorov kotolne, plynoregulácie a prechodovej chodby. Pribudne nový bleskozvod, podlahy v prechodovej chodbe a lodžii, aj nové nerezové zábradlie.

Stavbu realizuje spoločnosť StavStar, s.r.o. Granč - Petrovce. Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky. Celkové náklady na rekonštrukciu sú v objeme 167 792,24 eur vrátane DPH. Z toho je výška nenávratného finančného príspevku 50 000 eur, zvyšok financuje mesto Prešov z vlastných zdrojov.

Foto: StavStar, s.r.o.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov Karate Kids nezaháľali ani počas korona pauzy.
Aj keď od októbra 2020 došlo k uzavretiu športovísk v podstate až do dnešných dní, členovia Karate klubu Junior Prešov nezaháľali ani počas zúriacej pandémie. Okrem pravidelných ONLINE tréningov, ktoré mali deti z klubu k dispozícii zdarma, viaceré z úspešných PRESOV KARATE KIDS súťažili aj na čím ďalej častejšie sa vyskytujúcich ONLINE súťažiach.
Na hokejovú mapu Slovenska prichádza nový extraligový klub HC 21 Prešov
Do Prešova mieri nový hokejový klub. Po prevode licencie sa zaradí medzi tímy slovenskej hokejovej extraligy. Najvyššia hokejová súťaž v SR sa tak môže hrať na prešovskom zimnom štadióne už v najbližšej sezóne 2021/2022.
Vstupná budova na prešovskom velodróme je obnovená
Mesto Prešov obnovilo vstupnú budovu na unikátnom cyklistickom velodróme. Po rekonštrukcii interiéru bola budova zateplená a pribudla aj nová fasáda.
7. PREŠOVSKÝ CYKLOMARATÓN
"Vodiči na ceste nie ste sami"
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.