Nedeľa, 29. november 2020
Meniny má Vratko | zajtra Ondrej, Andrej

Prešovskí Panteri využili poslednú možnosť súťažiť. Z Lučenca si odnášajú 18 titulov majstrov Slovenska.

Napriek tomu, že situácia okolo nového koronavírusu rušila športovcom plány, prešovskí Panteri dostali možnosť predviesť svoju formu z letnej prípravy na Majstrovstvách Slovenska.

Do Lučenca vycestovala početná skupinka 15 fighterov s cieľom získať čo najviac cenných trofejí. Prvé víťazstvo Prešovčanov zariadil Adam Timko, ktorý tak odštartoval cestu za dvoma titulmi majstra Slovenska v kategóriách Kick Light a Light Contact do 37kg. Na konto pridal aj bronz v Point Fighting do 42kg. Dva triumfy pridali z chlapcov aj Martin Gurka v Kick Light a Lick Contact do 32kg a Denis Šoltis v rovnakých disciplínach do 63kg. Darilo sa aj Tomášovi Mašlejovi, ktorý získal striebro v Kick Light do 79kg a Matúšovi Prokopovi, ktorý vybojoval tretie miesto v Light Contacte a Kick Lighte do 74kg.

Nestratili sa však ani ženy, medzi ktorými zahviezdila najmä Viktória Kažiková. Tá nedala súperkám šancu ani v jednej z piatich disciplín (KL, K1 a LK do 60kg, K1 do 60kg a LK do 65kg akademici) a pripísala si 5 majstrovských titulov. Tri víťazstvá si vybojovala Lucia Fecková, a to v kategóriách Kick Light a Light Contact a Kick Light akademici, všetko do 55kg. Dva triumfy pridali Barbora Bajusová v Kick Light a Light Contact do 50kg a Miroslava Potocká v rovnakých disciplínach avšak +55kg. Obe si pripísali ešte po jednom bronze v Point Fighting +42kg.

Až v šiestich disciplínach sa predstavila Stela Levická a zakaždým z toho bola medaila. Striebro vybojovala hneď 5x (K1 a LK do 48kg, LC do 50kg, FC do 52kg a KL akd do 50kg) a raz bronz (KL do 50kg). Nestratila sa ani Nina Podracká, ktorá si z kategórií Light Contact a Kick Light +55kg odniesla bronzy a z Point Fighting +42kg striebro.

Súťažnú premiéru si odkrútili Janka Horizralová, Danka Madzikova, Sophia Kanova a Martina Badidová. Prvá menovaná zaknihovala dva tituly vicemajsterky republiky v Kick Light a Light Contact do 50kg. Danka a Sophia si obe vybojovali dva bronzy v Kick Light a Light Contact do 46kg. Maťka si z prvého turnaju medailu síce neodniesla, no jej pôsobenie zdobil bojovný výkon na ktorý môže byť hrdá.

V konkurencii 467 fighterov z 31 klubov tak prešovskí Panteri získali 38 medailí, z toho 18 zlatých, 9 strieborných a 11 bronzových.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Inzercia
Reality: Predám
Reality: Predám
2-izb. byty v novostavbe

Ponúkame na predaj 2-izb. byty s terasou a malou záhradkou, alebo balkónom v rozostavanom bytovom dome na Novej Dúbrave neďaleko centra Prešova. Byty s modernou dispozíciou majú 53/60m2 s južnou orientáciou.

0949772893 | | cena: 116.958,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.